सबैजना सान्टाको कुकीजहरूको बारेमा जान्दछन्। तर के सोच्नु छ के गर्नेहरूको बारेमा कस्तो व्यवहार छ?
रेन्डेयर फूड (जसलाई कहिलेकाहीं जादू रेन्डरर फूड या जादू रेन्डेयर धूल भनिन्छ) सान्टाको हिरोइनको लागि हो। आखिर, तिनीहरू क्रिसमस हवमा पनि भोकाएका छन्! यो सजिलो बनाइएको स्न्याक तपाईंको बच्चाहरूको लागि क्रिसमस परम्परामा मजा भइरहेको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप लुगा लगाइयो
- 2 देखि 6 चम्मच रातो रङको बिरुवा
- 2 देखि 6 चम्मच हराएको हरियो रङ
यसलाई कसरी बनाउने?
- मिक्सिंग कटोरा मा एक साथ रोल्ड जड र शर्कराहरु मिलाउनुहोस्।
- जिप लक प्लास्टिकको थलोमा टाँस्न सकिन्छ, र त्यस्ता उत्सवको लागि अधिक रङ चिनी थपियो।
- रिबनको साथ बाँध्नुहोस् र निम्न कविता जोड्नुहोस्:
आज रात बाहिर यो रसिद खाना खाना
चाँदनीले यसलाई उज्ज्वल बनाउँछ।
राइन्डर उड र रोम जस्तो
यसले तिनीहरूलाई तपाईंको घरमा डोऱ्याउनेछ।
सांता क्रिसमसको पूर्वमा नबिर्सनुहोस्। उसलाई पनि सुन्दर क्रिसमस कुकीजको ब्याच बनाउनुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 102 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 3 जी |