तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउण्ड / 450 ग्राम कैफफिश फिललेट
- 1 कप / 240 एमएल chardonnay रक्सी
- 1/2 कप / 120 एमएल कटा ताजा सिलिलाउरो
- 1/4 कप / 60 एमएल लिने रस
- 2 चम्मच / 30 एमएल जैतून को तेल
- 2 चम्मच / 30 एमएल सुक्खा सरसफाई
- 2 चम्मच / 30 मिलीलीटर मिर्च पाउडर
- 2 चम्मच / 10 एमएल काली मिर्च
- 1 चम्मच / 5 एमएल नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
Preheat Grill। एक मध्यम कटोरा मा जैतून को तेल, नींबू को रस, वाइन, सरस, मिर्च पाउडर, मरिच, सिलिलेरो र नमक मिलाउनुहोस्। आधा मज्जाले मिश्रणलाई अर्को कटोरामा बिस्तारै क्यासफिशको प्रयोग गर्न स्थानान्तरण गर्नुहोस्। पहिलो कटोरामा कैफेफिश थप गर्नुहोस् र 15 मिनेटको लागि खाली गर्नुहोस्। नाली फाइलहरू र प्रयोग प्रयोगबाट हटाउनुहोस्। तेलको ग्रिल रकमा फिलेटहरू राख्नुहोस्। गर्मीको स्रोतबाट 4 इन्च ग्रिल, अन्नको अतिरिक्त कटोरीको साथमा बर्खास्त, प्रत्येक पक्षमा लगभग 3 मिनेटको लागि, वा माछाको मासुले सजिलै फ्याँकिएको बेलामा कालो र आन्तरिक तापमान 145-150 डिग्री एफ। सम्म पुग्छ।
पकाउने प्रक्रियाको समयमा माछा मार्ने एक चोटि घुमाउनुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 671 |
| कुल मोटा | 28 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 16 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 18 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,727 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 68 g |