ताजा वा जमेको क्रेनबेरी र ताजा नारंगी प्रयोग गरेर एक सजिलो क्रेनबेरी रेशि नुस्खा। यो रेशम एक छुट्टै पक्षी को लागि एक स्वादिष्ट संगति हो या तपाईं यसलाई पोर्क वा जंगली खेल संग सेवा गर्न सक्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप क्रेनबेरी (जमे भएका वा ताजा, पिसाब र नाली)
- 1 ठूलो नारंगी
- 3/4 कप शर्करा (वा स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
- फलफूल खाना प्रोसेसरमा क्रेनबेरीको छेउमा वा मासु चक्कु मार्फत राख्नुहोस्।
- पेल सुन्तला, बिना सेतो पिथ बिना, छील भण्डारण गर्दै; बीज र सेतो झिल्ली हटाउनुहोस्। नारंगी र नारंगी पिक्सेल राख्नुहोस् वा खाद्य प्रोसेसर मा चिपकाउनुहोस्।
- सबै अवयवहरू सँगै मिलाउनुहोस् र फ्रिजमा राखिएको कंटेनरमा भण्डार गर्नुहोस्। सेवा गर्नु अघि धेरै घन्टा प्रशीतन।
केहि चीज खोज्दै चिसो र सटको नजिक?
यो ढिलो कुकर क्रेनबेरी नारंगी रेशि कोसिस गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 77 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |