यो बीउ शरद, आलु र गाजर, प्याज, र विभिन्न मौसमहरु को विभिन्न प्रकारका साथ सुस्त कुकर को लागि एक आधारभूत बीफ स्टू हो। यो हप्ताको कुनै रातको लागि ठूलो पतन वा जाडो स्टव हो । बस क्रोक बर्तन सेट गर्नुहोस् र यसलाई बिर्सनुहोस्!
यदि तपाईंसँग समय छ भने, तपाईंले कुकपट्टमा थप गर्नु अघि केही मात्रामा तेलमा कुखुराको मासु खानुहोस्। बोरोले स्वाद बढाउँछ र मासुको रंग दिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 10 साना नयाँ आलु (हल, अनपिल)
- 12 सानो पूर्ण सेतो प्याज (खुबै, ताजा वा जमे भएका, ठुलो)
- 30/8 औंस बेबी गाजर
- 1 रातो र हरित घंटी काली मिर्च (बीउ, 1 इन्च टुक्रामा काट्नुहोस्)
- 1 1/2 पाउन्ड बीफ स्टू मासु (1 इन्च घन)
- 2 कप
- बीउको भाथ
- 1/2 चम्मच अयगानो (सूखे पात)
- 1/4 चम्मच पेपरिका
- 1 चम्मच अजल (ताजा, कटाई) वा 1 चम्मच अजल (फ्लेक्स, सूख)
- 1 चम्मच Worcestershire सॉस
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/8 चम्मच मिर्च
- 3 चम्मच कर्नस्टर्क
- 3 चिसो पानीको चिसो पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
- ढिलो कुकरमा हलिएको आलु, प्याज र बच्चा गाजर राख्नुहोस्। घण्टी काली मिर्च र बीउ थप्नुहोस्।
- एक सानो कटोरा मा मासु श्वेत, अयगानो, पेप्रिका, अजवाली, वर्कस्टर्सशायर चटनी, नमक र काली मिर्चको संयोजन गर्दछ। मासु र तरकारीमा मिश्रण राख्नुहोस्।
- 8 देखि 10 घण्टाको लागि LOW मा स्टाउ पकाउनुहोस्।
- उच्च मा पोर्नुहोस्। एक सानो कटोरा मा पानी मा कोस्टस्टर्क को भंग मा; पकाएको स्टव मिश्रण मा हलचल। उच्च 15 देखि 20 मिनेटमा स्टव पकाउनुहोस् र जारी राख्नुहोस्। वा कहिलेकाहीं थोरैसम्म, कहिलेकाँही घिमिरे।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 341 |
| कुल मोटा | 12 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 101 मिलीग्राम |
| सोडियम | 358 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 36 g |