तपाईं यी सजिलो घोडा सुचारु छनौट बनाउन सक्नुहुन्छ ड्रिल अचारको जारको साथ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चौटाई
- डिल अचार (तिमाही, मल, र रिलिज)
- 2 कप चीनी
- 1 चम्मच सुक्खा सरस
- 2 लसुन लौह (कटाई)
- 1 1/2 कप पानी
- 3/4 कप सिरका
- 1 सानो प्याज (कटाई)
- 2 चम्मचहरू घोडाले बनायो
यसलाई कसरी बनाउने?
- क्वार्टर गरिएका अचारहरू जारमा फर्काउनुहोस्।
- एक कटोरा मा चीनी र सुँगुर सरस मिश्रण गर्नुहोस्। बाँकी सामग्रीहरू थप्नुहोस्।
- पन्जाहरू मा मिश्रण डाल्नुहोस्। कम से कम 4 दिन फ्रिजमा सेवा गर्नु अघि खडा गरौं।
- फ्रिजमा स्टोर गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 47 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 41 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |