एक गोपनीय संघटक संग मलाई मलाई मलाई स्पेगेटी सॉस को लागि एक पसंदीदा नुस्खा। स्टोभेटोप वा क्रोकोपोटमा यो सरल 3-अवयव स्पैग्टी सॉस कुकुर।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड मैदान बीफ
- 1 सक्छ (1 3/4 औंस) कन्ड्सर क्रीम को मशरूम सूप (वा अजवाइन, चिकन, आदि क्रीम)
- तयार गरिएको स्पैग्टी ससको 1 जार वा (लगभग 26 औंस)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ब्राउनमा कुखुराको गोडा, या यो एक साँच्चै सजिलो बाटो हो र यसलाई फोडा पार्नुहोस्। उर्लिने मात्र मैदानको मासुको लागि काम गर्दछ, जमीन टर्की वा चिकन होइन। यसलाई फोच गर्न, यसलाई कवर गर्न गन्तव्य माटोमा पर्याप्त पानी थप्नुहोस्। यसलाई ब्रेक गर्न हल गर्नुहोस्। गोडा नभएसम्म नुहाउनु हुँदैन गुलाबी।
- एक बर्तन वा कटोरामा निकास गर्नुहोस् र वसा कोट्युलेट गर्न अनुमति दिनुहोस् ताकि तपाईं यसलाई खारेज गर्न सक्नुहुन्छ। यसलाई तपाईंको सिङ्कमा नदिनुहोस्! यसले यसलाई क्लोग गर्नेछ।
- एक ठूलो सॉसpan मा पकाएको मासु, चटनी र सूप राख्नुहोस्; राम्रो तरिकाले हलचल र लगभग 1 घण्टा को लागि उबाल। समय निकै महत्त्वपूर्ण छैन। यो केवल स्वादहरूको मिश्रण गर्न थोडाको लागि बुलबुला हुन आवश्यक छ।
- तपाईं केही घण्टाको लागि क्रोकोपोटमा पनि यसलाई पकाउन सक्नुहुन्छ । कुनै पनि तरिका, यो राम्रो छ, र यो स्पागेटी नूडल्स मा छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 327 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 113 मिलीग्राम |
| सोडियम | 138 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 35 जी |