यो एक पुरानो-विश्व बोलोग्नी शैली चटनी हो जुन इटालियन सॉसेज र ग्राउण्ड मासुको साथ बनाइएको गाजर, अजमेर, टमाटर, र जडीबुटी र रातो शराब संग। तपाईं यो मासु विश्वास गर्नुहुन्न, अद्भुत पास्ता चटनी एक ढिलो कुकरबाट आयो।
अतिरिक्त जिप को लागि, सॉस को लागि 1/2 को चम्मच कुचल लाल मरिच फ्लेक्स को जोड्नुहोस। साथै, सॉस मा ताजा पिर्मेसन पनीर शानदार छ।
अधिक इटालियन पास्ता भोजन
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड दुबई मैदान बीफ
- 1/2 पाउन्ड इटालियन सॉसेज, आवरणबाट हटाउनुहोस्
- 1/2 कप कटा प्याज
- 1 सानो गाजर, grated
- 2 stalks celery, kopped
- 1 ठूलो क्लोभ लसुन, कुचल
- 1 (28 और्ट) टमाटरहरू पाईयो
- 2 डिब्बा (6 ओज) टमाटर पेस्ट
- 1 चम्मच शुगर
- 1 चम्मच ताजा अयगान्डा कटायो
- 1 चम्मच ताजा तुलसी कटाई
- 1 चम्मच नमक
- 1/4 चम्मच मिर्च
- 1/2 कप
- सूखी रातो रक्सी , जस्तै Pinot Noir वा Merlot (वा टमाटर रस वा पानीको साथ स्थानान्तरण)
- 1/4 देखि 1/2 कप पोर्मेन्स पनीर प्लस सेवाको लागि थप
- 1 पाउंड स्पैग्टी, ल्यूनिन, वा ट्युलरुलर पास्ता आकार, जस्तै अधिकांशकालीली
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो कुखुरामा, खैरो जमीन मासु र स्याउज , मासु पकाउँदा ब्रेक हुन्छ।
- लगभग 5 मिनेट पछि, प्याज, गाजर र अजगर जोड्नुहोस्; प्याज नपनाउनुहोस् जब सम्म प्याज मात्र निविदा हुन्छ र मासु र सॉसेज अब गुलाबी होइन। राम्रो तरिकाले नाली।
- ढिलो कुकरमा भुइँ माटो मासु मिश्रण गर्नुहोस्। पास्ता र पनीर बाहेक, बाँकी अवयवहरू थप्नुहोस्। आवरण र LOW मा 5 देखि 7 घण्टाको लागि पकाउनुहोस्। पर्मेसन पनीरमा बसोबास गर्नु अघि बसिरहन्छ।
- हट पकाएको स्पैग्टी, Mostaccioli, ziti, वा तपाईंको मनपर्दो पास्ता संग सेवा गर्नुहोस्।
- अधिक ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर, यदि वांछित भएमा, वा टेबलमा पिर्मेसन पास गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 521 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 67 मिलीग्राम |
| सोडियम | 317 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 63 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 33 जी |