यो "लैजानुहोस्" नुस्खाको लागि भेडा बर्गहरू मेरो मनपर्ने हो। म पहिलो टाइमरहरूको लागि यी patties सिफारिस गर्छु, त्यसैले यदि तपाईं एक नौका भेडा बर्गर कुक हुनुहुन्छ भने, यो एउटा प्रयास दिनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- बर्गरका लागि:
- 1/1 पाउन्ड / 680 ग्राम जमीन लैब
- 3 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 2 चम्मच / 30 एमएल प्याज (मिनी)
- 2 चम्मच / 30 एमएल क्याचअप
- 1 चम्मच / 5 एमएल
- Worcestershire सॉस
- 1 चम्मच / 5 एमएल
- थिम
- 1 चम्मच / 5 एमएल नमक
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल काली मिर्च
- बर्गर Topping को लागि:
- 1/2 कप मेयोनेज
- 1/4 कप फटा (टुक्रा)
- 1 चम्मच नींबू रस
- 2 चम्मच मिर्च पाउडर (हल्का)
- वैकल्पिक: 1/4 चम्मच / 1.25 एमएल केनी मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- एउटा सानो प्लास्टिक वा काँचको कटोरामा सामग्रीहरू टिपेर बर्गरलाई मिलाउनुहोस्।
- प्लास्टिक लपेटोसँग आवरण गर्नुहोस् र बर्गर सम्म सेवा गर्न तयार नभएसम्म फ्रिज गर्नुहोस्।
- मध्यम गर्मी को लागि Preheat ग्रिल।
- अवयव सामग्रीहरूको साथमा मिट्टी कोष्ठा संयोजन गर्नुहोस्।
- 4-5 पटाईमा फारम र ग्रिल ग्रेटमा राख्नुहोस्। प्रति प्रति 6-7 मिनेटको लागि कुक गर्नुहोस्, वा जबसम्म मासु इच्छित दानसम्म पुग्यो।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र लेटस, कटा भयो टमाटर, रातो प्याज, र बर्गर टपिंगको साथ टोस्टड बन (वा तातो पिटा) मा राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 502 |
| कुल मोटा | 37 g |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 12 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 119 मिलीग्राम |
| सोडियम | 739 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 31 g |