यो लहसुन र जडीबुटीमा भेला भएका भेलाहरू भेला हुन्छन् र स्वादको क्लासिक संयोजनको विशेषता राख्छन्, जसले वास्तवमा भेडाको प्राकृतिक भलाइ बढाउँछ। बजारमा पत्ता लगाउन मेमोरी लिइन चोप्सहरू सजिलै सजिलै सजिलै छन् र बिरुवा, दलाली वा प्यान-फ्राइकिङद्वारा पकाउन सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 भेडा खोला चप्स
- 2 tablespoons
- जैतून का तेल
- 4 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच काली मिर्च
- 1/4 चम्मच लाल मिर्च फ्लेक्स
- 1 चम्मच
- गुलाबी (ताजा, कटाई)
- 1/2 चम्मच अयगानो
- 1/2 चम्मच थिम
- 2 चम्मच अजवा (ताजा, कटाई)
- 2 चम्मच टकसाल (तातो, कटाई)
- नमस्कार, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो बेकिंग डिशमा, जैतून का तेल, लसुन, कालो मरिच, रातो कालो मिर्च, गुलाबी, अयगानो र थम्बनेल संग भेडालाई टान्को। एक चोटि एकैचोटि 4 घण्टाका लागि लिखित, आवरण र प्रशोधन गर्नुहोस्। लम्बाईको चपलेट रातो रातो हुन सक्छ।
- Preheat grill, grill pan, or broiler। अन्न र नमक दुवैबाट उदारतापूर्वक चप्स हटाउनुहोस्।
- प्रतिमा लगभग 5 देखि 6 मिनेट कुकुरको लागि कुञ्जी (मोटोपनको आधारमा भिन्न हुनेछ)। ताजा अजमो र टकसालको साथ स्क्याटर। 5 मिनेटको लागि आराम गर्नु अघि सेवा गरौं।
यी थुनामा भेलाहरू भेला हुन्छन् एक टकसाल जेली चटनी वा मेडिरास सससँग ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1643 |
| कुल मोटा | 112 g |
| पागलिएको बोसो | 47 g |
| असंतृप्त फैट | 49 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 516 मिलीग्राम |
| सोडियम | 506 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 138 जी |