यो ग्रील्ड भेला नुस्खाले पैरबाट मोटी स्टिक काट्छ, पहिला खानुपर्छ, त्यसपछि ग्रीक, र एक साधारण तर स्मारक मिन्ट गरिएको हनी भिनिग्रेटीमा राख्छ जसले वास्तवमा भेडाको धनी स्वाद बढाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- थुमाको लागि:
- 4 भेडा स्टेक (टाँटबाट काट्ने, लगभग 1 1/2 इन्च मोटी)
- 2 चम्मच सादा दही
- 1 चम्मच जैतून का तेल
- 4
- लसुन लौह (कटाई)
- 1 चम्मच cumin (जमीन)
- 1 चम्मच काली मिर्च (ताजा जमीन)
- 2 चम्मच tarragon (ताजा कटाई)
- 2 चम्मच टकसाल (तातो कटाई)
- 1 चम्मच
- गुलाबी (ताजा कटाई)
- गार्निश: स्वादलाई नमक
- भिनिगेटे को लागि:
- 2 चम्मच हनी
- 2 चम्मच शरी सिरका
- 1/4 कप जैतून का तेल
- 2 चम्मच ताजा टकसाल, कटा भयो
- गार्निश: नमक र ताजा जमीन कालो मरिच स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो पाक खानामा दही, जैतून का तेल, लसुन, जीरा, काली मिर्च, टरागन, टकसाल, र गुलाबी को मिश्रण गर्दछ। राम्रो तरिकाले मिलाउनुहोस् र भेडाको टुप्पो फर्काउनुस्। एक चोटि एकैचोटि 4 घण्टाका लागि लिखित, आवरण र प्रशोधन गर्नुहोस्। रातो माटोको माछा मार्न सकिन्छ।
- एक कटोरा मा vinaigrette अवयवहरु जोड्नुहोस् र whisk गठबन्धन; आरक्षित
- Preheat आफ्नो ग्रिल वा ग्रिल प्यान। स्टेकहरू अर्कैबाट हटाउनुहोस्, लसुन र जडीबुटीलाई स्क्रैप गर्नुहोस्, हल्का तेल र नुन दुवै पक्ष उदार रूपमा। मध्य-दुर्लभको लागि लगभग 5-6 मिनेट ग्रिल गर्नुहोस् (मोटोपनको आधारमा भिन्न हुनेछ)। 5 मिनेटको लागि आराम गर्नु अघि सेवा गरौं।
- मिन्ट भएका हनी विनाग्रेटीको साथ शीर्षमा चिसो राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1015 |
| कुल मोटा | 70 g |
| पागलिएको बोसो | 25 g |
| असंतृप्त फैट | 34 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 25 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 29 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 71 g |