यो बतख कन्फिट पारंपरिक विधिको तुलनामा अपेक्षाकृत छिटो र सजिलो छ। बतखको खुट्टा रातो रातो हुन्छ र त्यसपछि तिनीहरू खैरो हुन्छ र 3 घण्टाको लागि बिस्तारै पकाउँछ।
यो सर्टकट नुस्खा हो, तर बतखको खुट्टामा बाकस खुट्टा निविदा र स्वादिष्ट हुन्छ। बतख सेवा गर्नुहोस् एक आलु गेटिन वा भुना भयो आलु संग।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 ठूलो बतख पैदल
- 1 चम्मच नमक (कोष)
- 1/2 चम्मच काली मिर्च (तातो पानी)
- 1/2 चम्मच थिम (सूखे वा 2 चम्मच ताजा थिम पातहरु)
- वैकल्पिक: 2 जुनून बेरीज (कुचल)
- 1 ठूलो बे पत्थर (टुक्रा)
- वैकल्पिक: 1 कप बतख वसा
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सुई पकाउने डिश वा प्यानमा बतख खुट्टा राख्नुहोस्। तिनीहरू बिना भीडिंगमा फिट हुनुपर्छ।
- एक सानो कटोरा मा, नमक, काली मिर्च, थाइ, कुचल कनिष्ठ बेरीज, र टुक्रा टुक्रा बेग्लै टुक्रा मिलाउनुहोस्। मिश्रण संग सबै भन्दा माथि बतख खुट्टाहरु लाई घुमाउनुहोस्।
- प्लास्टिकको लपेटोमा डिश राख्नुहोस् र रातोरात वा 24 घण्टासम्म फ्रिज गर्नुहोस्।
- जब तपाईं बतख पकाउन तयार हुनुहुन्छ, ओवन तापक्रम 325 डिग्री एफ।
- कुनै थप नमी को हटाउन को लागि बतख पैर को कागज तौलिये को साथ पटटें। कुल्ला नगर्नुहोस्। बतखको खुट्टा, छालाको छेउमा तल राख्नुहोस्, मध्यम गर्मीमा ठूलो, भारी ओवन सुरक्षित स्किलेटमा। तिनीहरूलाई भुइँमा लगभग 8 देखि 10 मिनेटसम्म कुकिदिनुहोस् र तपाइँसँग धेरै थोरै मोटाई छन्। 10- वा 12-इन्च लोहा कुकिलोमा, तपाइँसँग वोसो को 1/4 इन्च हुनुपर्छ। यदि तपाईंलाई चाहिन्छ भने थप बतख वसा थप गर्नुहोस्।
- यदि कुखुरा ओवन सुरक्षित छैन वा खुट्टा फिट गर्न पर्याप्त ठूलो छैन, पाक र चिसो पकाउने पानामा फिट गर्न पर्याप्त ठूलो हुन्छ। कुखुराको साथ कुकुर वा पकाएर पकाउनुहोस्। 2 घण्टाको लागि बेक गर्नुहोस्।
- पन्नी हटाउनुहोस् र पाकहरू जारी राख्नुहोस्, 1/2 घण्टाको लागि अझै पनि छाला र चिसो पक्षको साथ। सबै टाढा टाढाको तर चिसो 1 चम्मच र अर्को 30 मिनेटको लागि पाक, छालाको माथि माथि जारी राख्नुहोस्।
आलु गितिन वा भुना भयो आलु संग सेवा गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 764 |
| कुल मोटा | 64 g |
| पागलिएको बोसो | 22 जी |
| असंतृप्त फैट | 29 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 190 मिलीग्राम |
| सोडियम | 715 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 43 g |