यदि तपाईं पेसामामा कर्क्ड बीफ मोरङमा रुचि राख्नुहुन्छ त यो तपाईंको लागि मल। सुनिश्चित गर्नुहोस् कि यो धूम्रपान मा मासु राख्नु पहिले यो मासु मा राम्रो तरिकाले मासुमा छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप (60 एमएल) कोषेर नमक
- 1/4 कप (60 एमएल) पेपरिका
- 3 चम्मच (45 मिलीलीटर) धनी बीउ
- 3 चम्मच (45 मिलीलीटर)
- ब्राउन सुगर
- 2 चम्मच (30 एमएल) काली मिर्च
- 2 चम्मच (30 एमएल) पहेंलो दागको बीउ
- 1 चम्मच (15 मिलीलीटर) सेतो मिर्चरको
- 8 लौह लसुन, मिनिड
यसलाई कसरी बनाउने?
1 मसालेको बीज , प्यापपरकोक र दालका बीउहरूलाई मसाले चिनारीमा मिलाउनुहोस्। सहारा लिनुहोस्।
2. बाँकी सामग्रीहरूमा थप्नुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्।
रुब प्रयोग गर्न तयार छ। यो भण्डारण हुन सक्छ, एक वाटाइट कन्टेनरमा फ्रिज गरिएको छ।
टास्त्रामी बनाउनका लागि चरण-दर-चरण निर्देश प्राप्त गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 57 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,836 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |