यो ठूलो बीफी एमओपी मासुको कुनै पनि कट मा प्रयोग गर्न सकिन्छ, चाहे तपाईं धूम्रपान वा ग्रिलिङ हुनुहुँदैन, तर यसलाई विशेष गरी ब्रास्केटमा राम्रो हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप (475 एमएल) बीफ स्टक
- 1 कप (240 एमएल) बियर
- 2/3 कप (160 एमएल) वर्कस्सेयर सॉस
- 1/3 कप (80 एमएल) वनस्पति तेल
- 1 1/2 चम्मच (7.5 मिलीलीटर) नमक
- 1 1/2 चम्मच (7.5 एमएल) पेपरिका
- 1 1/2 चम्मच (7.5 मिलीलीटर) सूखे सरसफाई
- 1 1/2 चम्मच (7.5 मिलीलीटर) काली मिर्च
- 1 1/2 चम्मच (7.5 मिलीलीटर) केयेन
- 1 चम्मच (5 एमएल) Tabasco
- 1 चम्मच (5 एमएल) लसुन पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस् र राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्। तैयारी पछि 1 हप्तासम्म फ्रिजमा एरिटाइट कन्टेनरमा भण्डारण गर्न सकिन्छ।
2. प्रयोग गर्न, पकाउने प्रक्रिया मार्फत माटोमा आधा बसमा ब्रश वा MOP मात्र।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 84 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 530 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |