यो शर्बेट पंच मेरो मनपर्ने र एक छ कि मेरी आमाले धेरै पटक मेरो बचपन भरमा बनाउनुभएको थियो। यो पनि वेडिंग पंच भनिन्छ र यसमा एक शानदार हरियो रंग छ जसले विभिन्न हेलोवीनहरू समावेश गर्दछ, हेलोवीन, वर्षा, स्नातक वा कुनै पनि बेला पनि तपाईँलाई पनि सजिलो गर्न एक सजिलो, मजाक पंच चाहिन्छ।
यस पंचको बारेमा धेरै महान चीजहरू छन्: बच्चाहरू यसलाई माया गर्छन्, यो सजिलो छ र यो राम्रो देखिन्छ। रंग भन्दा बाहिर, शर्बेट संग अदरक एले को प्रतिक्रिया एक बुलबुला फोम बनािन्छ जुन यसलाई पूर्ण रूप देखि माथि राख्छ।
यदि तपाइँ मनपराउनुहुन्छ, रंग बढाउन ग्रीन फूड रङ थप्नुहोस् र फिर्तीको लागि बर्फमा पक्का हुन पक्का हुनुहोस् ( ब्लकहरू वा बर्फको सिङ्गहरू बिल्कुल काम गर्दछ)।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1-क्वार्ट लिम शर्टसेट
- 2 डिब्बे / 12 औंस जमे भएका नीमको रसको ध्यान केन्द्रित
- 2 डिब्बा / 12 औंस फ्रोजन नींबू रस ध्यान
- 36 औंस पानी (6 रस कोइन्स)
- 4 चौडाई
- अदरक एले (चिसो)
- वैकल्पिक: हरियो खाना रंग
यसलाई कसरी बनाउने?
- फल रस र पानीको मिश्रणमा शर्टेट सफा गर्नुहोस्।
- पंच कटोरामा बर्फको ठूलो ब्लक माथि हाल्नुहोस्।
- अदरक एलेका साथ पहिले सेवा गर्नु अघि।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 12 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |