धन्यवादको लागि प्रलोन मीठो आलुको लागि यो स्वादिष्ट साइड डिश नुस्खा बनाउनुहोस्! किनभने यो तपाईंको क्रकपोटमा पकाउँछ, तपाईंको ओवन र स्टोटोटोप तपाईंको मेनुमा अन्य व्यञ्जनहरूको लागि निःशुल्क छ।
त्यहाँ मीठे आलु, भूरी शर्करा र टुप्लुस टपिंगको संयोजनको बारेमा धेरै अचम्म छ। मीठो आलु cloyingly मीठा हुन सक्छ, तर यो नुस्खामा तिनीहरू सही हो। सेप्लेसले यो नुस्खाको घनत्व मार्फत कटौती गर्न को लागी एकदम मिठोपन र थोपा तातो तातो पनि थप्छ। र Granola टोपिंग बनाउन को लागि सजिलो छ सजिलो छ र एक अचम्मको कुकुर र उत्तम स्वाद थप गर्दछ।
यस सजिलो नुस्खामा तपाईंको मनपर्ने अनुदान प्रयोग गर्नुहोस्। रोस्स्ट टर्कीसँग यो सेवा गर्नुहोस्, निस्सन्देह, मसिश आलु, भान्सा, र भव्य, परम्परागत धन्यवाद खाने । र हरेक कुकुरको आनन्द लिनुहोस्!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 7 मीठो आलु, खुबै
- 1/2 कप ब्राउन शुगर
- 1/4 कप मक्खन, पिघ्यो
- 1 चम्मच दालचीनी
- 1/2 कप applesauce
- 1/4 कप मक्खन
- 1-1 / 2 कप granola
- 1 कप पेकेन टुक्राहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
- आलुलाई 1 "रक र एक 4 क्वार्ट क्रोकपोटमा राख्नुहोस्।
- भूरा शर्करा, 1/4 कप मक्खन, दालचीनी र एक सानो कटोरा मा सेबसाउ को मिश्रण गर्नुहोस्। एक चम्मच संग मिश्रण र त्यसपछि आलु मा डालो। क्रोकपोटको आवरण गर्नुहोस् र 6 देखि 8 घण्टा सम्म कम हुनुहोस् वा आलु निविदा नभएसम्म।
- ढिलो कुकुरमा आलुको मासु प्रयोग गरेर मीठो आलुलाई मसाएर बनावटको लागि केहि बन्द कोठा छोडेर। यस बिन्दुमा तपाईंले आलु ढाक्न सक्नुहुन्छ र ढिलो कुकर कम गर्न सक्नुहुन्छ। तिनीहरू केहि घण्टाको लागि यो बाटोमा रहन सक्छन्।
- जब तपाईं सेवा गर्न तयार हुनुहुन्छ, बाँकी 1/4 कप मक्खनलाई सानो स्किलेटमा पिसाब गर्नुहोस् र गानोला र पेक्कन टुक्राहरू थप्नुहोस्। सुगन्ध नभएसम्म 5 देखि 6 मिनेटसम्म कम तापक्रममा कुकुर। मिठाई आलुमा यो मिश्रण छिटो र सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 631 |
| कुल मोटा | 43 g |
| पागलिएको बोसो | 23 जी |
| असंतृप्त फैट | 12 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 41 मिलीग्राम |
| सोडियम | 86 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 62 g |
| आहार फाइबर | 9 जी |
| प्रोटिन | 6 g |