यो क्रकोपोट क्यासरोल एक संतोषजनक एक-व्यंजन भोजन बनाउन पोर्क चोप्स वा चिकन प्रयोग गर्नुहोस्। यो क्रकोपोट चावल पुलाव बनाउन एक तस्वीर हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 जो केहि सूप (चिकन, मशरूम, अजमेर को क्रीम)
- 1 सूप चावलको गर्न सक्छ
- 1 सूप दूध को गर्न सक्छन्
- 1 पाउन्ड पोर्क चोप्स (वा चिकन)
यसलाई कसरी बनाउने?
पहिलो 3 अवयवहरू सँगै सुचारु कुकरमा मिलाउनुहोस्।
माथिको पोर्क चोप्स वा चिकनको दुई देखि चार टुक्राहरू माथि। नमक, काली मिर्च र पेपरिकासँग छिटो
कम्तीमा 5 देखि 7 घण्टाको लागि कुकुर, वा चावल निविदा नभएसम्म मासु पकाएको छ।
2 देखि 4 सम्म सेवा गर्दछ।
Tonya द्वारा साझा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 780 |
| कुल मोटा | 41 जी |
| पागलिएको बोसो | 22 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 184 मिलीग्राम |
| सोडियम | 387 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 53 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 47 g |