चिनियाँ पछाडि अण्डाहरूको लागि यो नुस्खा चीनी लसुन चाइभको साथ बनाइएको छ। यी अण्डासँग धेरै राम्ररी जान्छन्, तर तपाईले नियमित रूपमा चीजहरू पनि प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ। यो डिश सामान्यतया धेरै चीजहरूको लागि कल गर्दछ, रकम 2 वा 3 चम्मचमा कम गर्न को लागी मुक्त हुन सक्छ र यदि वांछित अन्य सीजनहरू थप्नुहोस्। 2 देखि 4 सम्म सेवा गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 गुच्छा चिनियाँ लसुन चाइज
- 4 ठूला अण्डाहरू
- 1 1/2 चम्मच हल्का सोया सस वा 1/2 चम्मच नुन लाई
- ताजा जमीन कालो वा सेतो मिर्च, स्वाद गर्न
- 2 चम्मचको सब्जी वा मूंगफली तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
चिनियां स्क्रैबल एग्स निर्देशनहरू:
1. लसुन चाइजहरू धुलाई र निलो पार्नुहोस्। माथिल्लो कडा अन्त र कुनै पनि हर्बल हरी पातहरू हटाउनुहोस् र 1-इन्च लम्बाइमा नपट्नुहोस् सम्मसम्म तपाईंसँग 1/3 कप (5 चम्मच) हुन्छ।
2. अण्डालाई हराउनुहोस्। सोया सस या नमक, 1 चम्मच वनस्पति तेल र काली मिर्च जोड्नुहोस्।
3. मध्यम ऊँची उचाईमा एक भारी कुखुरालाई बिउँनुहोस्। बाँकी तेल थप गर्नुहोस्, फ्राइकिङ प्यान लिनुको कारण तेलले प्यानको तल निस्कन्छ।
जब तेल तातो छ, चिनियाँहरू थप्नुहोस्। स्टिर-फ्राइ छोटो रूपमा, त्यसपछि पिटेको अन्डा मिश्रण थप गर्नुहोस्। अण्डामा तापक्रम घटाउनुहोस् र अहिल्यै अण्डालाई छेउमा पार्नुहोस्। तिनीहरू भर्खरै तापनि तापक्रम हटाउनुहोस् तर अझै पनि नम। तातो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 148 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 226 मिलीग्राम |
| सोडियम | 204 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 8 जी |