यो जर्मन आलु सलाद मेनेज-आधारित सलादबाट गतिको राम्रो परिवर्तन हो। ड्रेसिंग एक बेकन स्वादयुक्त मिठाई खट्टा मिश्रण हो, यसले धेरै भन्दा बढी हल्का बनाउँछ।
यो पनि हेर्नुहोस्
आलु सलाद बेकन संग
पिकनिक आलु सलाद
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 12 स्ट्रिप्स बेकन (विभाजित)
- 6 वटा कपडा मिलाएर आलु
- 3 चम्पालोपनीले चिनो लगाए
- 1 चम्मच cornstarch
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/3 कप सिरका
- 3/4 कप पानी
- 2
- कडा पकाएको अण्डा
- 2 चम्मच हरा हरी प्याज (कटाई)
- 1/4 कप अजवा (कटाई, गार्निशको लागि)
यसलाई कसरी बनाउने?
पासा 6 बेकनको स्ट्रिप्स। एक dried bacon साथ एक भारी कुखुरा मा मध्यम गर्मी मा 6 स्ट्रिप्स को साथ तलना करो। सम्पूर्ण स्लाइसहरू पेपर तौलिएमा डुब्न निकाल्नुहोस्; छुट्याइएको।
फोर्क-टेंडर सम्म उक्लिएको नमकीन पानीमा आलु कुक गर्नुहोस्। निकास र तातो राख्नुहोस्।
चिनी, कस्टस्ट्राक, नमक, सिरका, र पानी जोड्नुहोस्। धीरे - धीरे यसलाई डिस्टेड बेकन र बेकन drippings मा skillet मा, खाना पकाने र लामो समय सम्म मध्यम गर्मी मा स्थिरता सम्म।
तातो आलुले ठूलो कटोरामा राखिएको कष्टयुक्त अण्डाको साथ राख्नुहोस्। हरियो ड्रेसिङको साथमा टस प्याज जोड्नुहोस् र त्यसपछि तुरुन्तै ट्रेस गर्नुहोस्।
सारा बेकन स्लाइस र एक चम्मच वा कटा अजवालीको साथ गार्निश; तातो सेवा गर
6 लाई सेवा गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 188 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 72 मिलीग्राम |
| सोडियम | 87 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 6 g |