रूसी मिनी ह्याम्बर्गर्स वा कोटटकीको यो नुस्खा एक लोकप्रिय फास्ट-फूड डिश हो जसले खानेपानी र रातको खाना खाएको छ। पोल्याण्डमा, यो कोटिलेकी (कव-आइ-एसईई-केई) भनिन्छ, जो कोटलेटको लघु संस्करण हुन्। तिनीहरू जमीन मासुको कुनै संयोजन संग बनाइन्छ, तर मासु र पोर्क सबैभन्दा लोकप्रिय हुन्छ।
यहाँ रूसी मिनी ह्याम्बर्गरको ठूलो तस्वीर हो। दूधमा नरमिएको माटो वा रोटी बाईडरको रूपमा प्रयोग गर्न सकिन्छ। यदि पहिले प्रयोग गर, प्याजको साथ 1 मध्यम खुट्टा आलु र ब्रेड र दूध छोड्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 स्लाइस सेतो रोटी (स्टेल)
- 1/2 कप दूध
- 1 मध्यम प्याज (खुर्सानी र पखाली तिरेर)
- 12 औंस पोर्क (जमीन)
- 12 औंस मैदान मासु (चक)
- 1 1/2 चम्मच नमक (वा स्वाद)
- 1/2 चम्मच कालो मिर्च
- 1 1/2 कप रोटी क्रम्ब्स (ताजा)
- 1 कप सब्जी तेल (फ्राइङको लागि)
- वैकल्पिक: सानो डिल अचार वा गेरकिन्स
- वैकल्पिक: खट्टा क्रीम
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सानो कटोरा मा, दूध मा नरम सम्म नरम र सबै दूध अवशोषित भएको रोटी। ठूलो कटोरामा स्थानान्तरण गर्नुहोस् र कडा प्याज, माछा, नमक र काली मिर्च जोड्नुहोस्। राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्।
- एक सानो कुकी स्कूप प्रयोग गरेर, माटो मासु गोल्फ-बल-आकार टुक्रामा र थोडा फ्लाइट। रोटीमा कोटलेटकी कोट कोट र लगभग 10 मिनेटको लागि सुत्न दिनुहोस्।
- बिचमा लगभग 2 देखि 3 मिनेटमा ठूलो स्किलेट र ब्राउन कोटलेटकी ठूलो मात्रामा 1/4 इन्चको गहिरो तापनि तेललाई थप तेल थप्नु आवश्यक छ र प्लेटलाई हटाउनुहोस्। जब सबै कोटलेटकी खरानी भएको छ, तिनीहरूलाई प्यानमा फर्काउनुहोस्, यदि आवश्यक भएमा थप तेल थप्न, कवर गर्नुहोस् र 10 मिनेटको लागि कम्तिमा पकाउनुहोस् जब सम्म पूर्णतया पूर्ण नभएसम्म।
- यदि वांछित छनौट र खट्टा क्रीम संग एक सेयरिंग प्लेट र गार्नेसमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्। छेउमा बटवाट ग्रोट संग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1142 |
| कुल मोटा | 81 g |
| पागलिएको बोसो | 14 जी |
| असंतृप्त फैट | 50 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 159 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,688 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 45 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 56 g |