कद्दीन सूप जस्तै? मीठो आलु सूप जस्तो? किन यो सुपर सरल सोया मुक्त वेग्लै कद्दू र मीठो आलू सूप नुस्खाको साथ दुईलाई मिलाउँदैन!
कद्दू र मीठो आलु यो सरल तर स्वादिष्ट र पौष्टिक प्यारी आलू र कद्दू सूपमा सेतो शराब र तातो थिमसँग स्टोव शीर्षमा सजिलै उचाइन्छ। यो कद्दू र मीठो आलू सूप तपाईंको शाकाहारी वा शाकाहारी खानाको लागि उत्तम पतन वा शरद सुप रेसिडिङ हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच मार्जिनिन
- 1 प्याज, diced
- 2 stalks celery, diced
- 1 कप श्वेत शराब
- 2 चिसो ताजा थाइमा काटियो
- 1 1/2 पाउन्ड कद्दू, खुट्टा र कटा
- 3 मीठो आलु, कटाई
- 7 कप
- वनस्पति भाइरस
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो सूप पट्टिमा, लगभग 2 मिनेट को लागि मार्जारिन मा प्याज र अजमेर को गर्मी। कम गर्न गर्मी कम र शराब जोड्नुहोस्। पाँच मिनेटको लागि सिंक गर्न अनुमति दिनुहोस्।
- अवस्थित सामग्रीहरू थप्नुहोस् र एक सिम्बा ल्याउनुहोस्। कम्तिमा 30 मिनेटको लागि पकाउने अनुमति दिनुहोस्, वा कद्दी र मीठो आलु नरम हो।
- एक प्रोसेसर वा ब्लेंडरमा पेरी, यदि वांछित वा वा वांछित स्थिरतामा म्याश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 175 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 903 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 28 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 6 g |