यो मिति पाइ सरल सरल पकाएको मितिसँग बनाइयो र क्रीम टेप गर्न व्हाइड गरिएको छ। यदि तपाईं मिरिस पाइको ख्याल राख्नुहुन्न भने, यो अचम्मको मिति पाई कोसिस गर्नुहोस्।
एक प्राथमिक खाना प्रोसेसर पेस्ट्री, बेक्ड जमे भएका वा प्रशोधन गरिएको पेस्ट्री क्रस्ट प्रयोग गर्नुहोस्, वा ग्यामर पटाचर कोस्ट पनि प्रयोग गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड मितिहरू (पिसाब)
- 1 कप दूध
- 1/2 कप शर्करा
- 1/8 चम्मच नुन
- 1 चम्मच आउँ
- 1 ठूलो अन्डा (राम्रो देखि पीडा)
- 1 9 इन्च पेस्ट्रीरी खोल (पकाएको)
- माथिको लागि:
- 1 कप कफी क्रीम
- 2 चम्मच पाउडर चीनी (सिफ्ट)
- 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
- तिमाहीमा मितिहरू काट्नुहोस्।
- कट-अप मितिहरू एक माध्यम सससेनमा स्थान्तरण गर्नुहोस्। पानी संग मितिहरु को कवर गर्नुहोस र मध्यम गर्मी मा पैन राख्नुहोस।
- एक फोडा ल्याउनु, कम गर्न गर्मी घटाउनुहोस्, र प्यान को कवर। मितिहरू धेरै निविदा नभएसम्म सिम्मर गर्नुहोस्।
- एक कटोरा मा दूध, चीनी, नमक र आटा जोड्नुहोस्; मितिमा जोड्नुहोस् र त्यसपछि पीडा अण्डा थप्नुहोस्।
- घिमिरे सम्म लगातार मिश्रण गर्नुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र रैकमा सेट गर्नुहोस् पूर्णतया शांत गर्न।
- पकाएको पेस्ट्रीरी खोलमा ठुलो भरेर टाँस्नुहोस्। जब भरपूर फर्म हुन्छ, व्हाइड क्रीम संग कवर।
व्हाइट क्रीम Topping:
एक मिक्सिंग कटोरा मा एक इलेक्ट्रिक मिक्सर संग, कडा क्रीम क्रीम को नरम सम्म हरायो। सिफप्टेड कन्फेन्सेन्डरको शाइन र वेनिला निकाटमा बिर्नुहोस् र स्ट्रिङ सम्म कुट्नुहोस्। ठुलो पाई भरेर भरिएको स्प्रेड गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
छोटो ब्रेडको साथ मिति भरिएको बारहरू
मिति र छिटो ब्रेड मिति गर्नुहोस्
क्रिस्पी चावल अनाज र नारियल संग मिति स्किलेट कुकीज
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 46 9 |
| कुल मोटा | 20 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 122 मिलीग्राम |
| सोडियम | 338 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 64 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 10 जी |