यी मिति बलहरू - "skillet कुकीजहरू" को रूपमा पनि जान्छन् - लामो समयसम्म एक पारिवारिक मनपर्ने भएको छ। क्रंचको मिति केन्द्रहरू नारियलमा लुकेका हुन्छन् स्वादिष्ट न्युकेक व्यवहार गर्न। मिश्रण छिट्टै छिटोमा पकाइएको छ, ठोक्कियो र त्यसपछि नारियल मा लुकाइएको छ।
यी मितिहरू र अनाज सम्बंधहरू प्रायः दलितहरू, बेकहरू बिक्री र चर्च घटनाहरूमा देखा पर्छन्। तिनीहरू विशेष गरी सर्दियों को छुट्टियों को समयमा अपील गर्दै छन् र एक आकस्मिक बुफे को लागि एकदम बढावा गर्दछ।
कुकीहरू क्रिसमस चावल अनाज र पेकन्स र मितिहरूबाट बिस्तारै प्राप्त गर्छन् उनलाई तिनीहरूलाई अद्भुत स्वाद दिन्छ। कुकुरहरू पनि अन्य क्रन्टी क्रुक्ड अनाजको साथ बनाइन्छ। एक चुन्चमा, क्रप गरिएको कर्नफक्स प्रयोग गर्नुहोस्।
मिति बलहरू नारियलमा रोचक बनावट र स्वादको लागि लुकाइएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप कटा भयो मितिहरु, लगभग 5 देखि 6 औंस, वा अधिक यदि चाहियो
- 1 कप दाग
- 3 चम्मच मक्खन
- 1
- अण्डा, राम्ररी पीडा
- 1/2 चम्मच वेनिला
- 2 कप क्रिस चावल अनाज
- 3/4 कप पेकान
- 1 प्याला नरिवल
यसलाई कसरी बनाउने?
- भारी स्किलेटमा मितिहरू, चिनी, मक्खन र अण्डा जोड्नुहोस्।
- मिश्रणले बुलबुली नभएसम्म कम तापक्रममा कुकुर, लगातार 5 देखि 7 मिनेटसम्म स्थिर रहन्छ।
- गर्मीबाट प्यान हटाउनुहोस्; वेनिला, चावल अनाज र पेकान जोड्नुहोस्।
- राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्न हल गर्नुहोस्।
- जब मिश्रण राम्रो छ संभाल गर्न को लागी पर्याप्त छ तर अझ तातो, मिश्रणले सानो बलमा रोल गर्नुहोस् र त्यसपछि नरिवलमा रोल गर्नुहोस्।
नुस्खाले लगभग 1 1/2 देखि 2 दर्जन कुकीहरू बनाउँछ।
थप मिति कुकी व्यञ्जनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 104 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 12 मिलीग्राम |
| सोडियम | 24 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |