विशेष अतिरिक्त संग, एक मिश्रणबाट स्वादिष्ट स्केलोप गरिएको आलु बनाउनको लागि सजिलो स्केलोप गरिएको आलु एक उत्कृष्ट र सुपर तेज तरीका हो। वास्तविक निर्जलित चिसो आलु प्रयोग गर्दछ एक मिश्रण को चयन गर्न निश्चित हुनुहोस्।
सर्दियों को मध्य मा एक छुट्टी को खाने को लागि या मासुलोफ को एक रात को खाने को लागि, केहि पनि पनि आलु scalloped धब्बा। तिनीहरू असल सान्त्वना पाउन र सबैलाई माया गर्छन्।
तपाईं सुपरमार्केटका सब्जी बिस्तारमा स्केलोप गरिएको आलु मिश्रको प्याकेजहरू पाउन सक्नुहुनेछ। बक्समा निर्जलित आलु समावेश छ। यसको बारेमा चिन्ता नगर्नुहोस् - आलुको गुण जब उनि रेहेडिएटेड हुन्छ उत्कृष्ट छ। यो नुस्खाले यो सुविधालाई दूधको सट्टा भारी क्रीम थपेर खाना बनाउन निर्देशनहरू परिवर्तन गर्छ। त्यो सानो परिवर्तनहरूले संसारको भिन्नता बनाउँछ।
छुट्टी को खाने को लागि या कुनै पनि परिवार को भोजन को लागि यो नुस्खा को सेवा गर्नुहोस।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 4.9-औंस संकुचित स्कूलोप आलु मिक्स
- 4 चम्मच मक्खन
- 4 कप पानी (उबलिरहेको)
- 1 कप भारी क्रीम
- 1/4 कप पर्मेसन पनीर (ग्रेटेड)
यसलाई कसरी बनाउने?
Preheat ओवन स्केलोप आलु मिक्स बक्समा प्याकेज निर्देशन अनुसार।
एक 3-क्वार्ट क्यासरोलमा, चटनी मिक्सको साथ निर्जलित आलु को मिलाउनुहोस् र बक्से दिशानिर्देशका लागि भनिन्छ मक्खनको मात्रा।
प्याकेजमा बोलाइएको उबल पानीको मात्रामा हाल्नुहोस्। सही रकम प्रयोग गर्न निश्चित हुनुहोस् - तपाई दुईवटा प्याकेज आलु बनाउनुहुन्छ, होइन। त्यसपछि, दूधको सट्टा, भारी क्रीम आलुमा थप र राम्रो हलचल।
प्याकेज निर्देशन अनुसार आलु उठाउनुहोस्। आलुहरू पूरा भएन दस मिनेट अघि, ओवनबाट क्यासेरल हटाउनुहोस् र आर्मेन्ट पनीर सँग आलु छिन्।
क्यालका साथ छेड्दा आलु र केकमा पुलार्ने कोलाहल फर्काउनुहोस् र माथि सुनको खैरो छ। चटनी बबल गर्नु पर्छ। 5 मिनेटको लागि शान्त गरौं, त्यसपछि सेवा दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 190 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 51 मिलीग्राम |
| सोडियम | 63 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |