मीठा र तातो, यस रबबब चटनी को मासु र कुखुराको रूपमा प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड ताजा रौतहट, कटा
- 2 कप कटा प्याज
- 1-1 / 2 कप शर्करा (भूरा)
- 1 कप साइडर सिरका
- 2 चम्मच दालचीनी
- 1 चम्मच ग्राउन्ड अदरक
- 1/2 चम्मच ग्राउंड लौंग
- 2 चम्मच नुन
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो भारी saucepan मा rhubarb , प्याज, ब्राउन शुगर, दालचीनी , अदरक , र नमक को मिश्रण। लामो समय सम्म कुकुर, प्रायः स्ट्राइकिंग (लगभग 30 मिनेट)।
- हट बाँझिएको जारमा प्याक गर्नुहोस् र क्यान्सर लिडहरूसँग राख्नुहोस्।
- सीललाई अलग गर्नुहोस्।
स्रोत: लुइस स्टोलटफफस (राम्रो पुस्तकहरू) द्वारा। अनुमति संग दोहोरिएको।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 24 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 74 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |