तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 चम्मच चावल सिरका
- 1 चम्मच सोया सस
- 1/2 चम्मच शुगर
- 4 चम्मच वनस्पति तेल
- 1 चम्मच प्याज (ग्रेटेड)
यसलाई कसरी बनाउने?
चावल सिरका मिक्स, सोया सस, र एक कटोरामा चिनी। बिस्तारै तेल जोड्नुहोस्, राम्रो मिश्रण। ड्रेसिङमा ग्रीड प्याज थप्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 173 |
| कुल मोटा | 1 9 |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 105 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |