तपाईं क्रोकपोट पिज्जा चिकनको लागि यो साधारण नुस्खामा स्वाद र बनावटको संयोजनलाई प्रेम गर्नुहुन्छ। यद्यपि यो तपाईंको क्रोकोपट्टि पकाउँछ, यो केवल 4 देखि 5 घण्टाको लागि पकाउँछ, त्यसो भए तपाईं दुईपहर 6:00 बजे खाना खाएर दोहोर्याउन सक्नुहुनेछ।
यदि तपाईं चाहानुहुन्छ भने यो नुस्खा बेकार, छाला रहित चिकन जांघको साथ बनाउन सक्नुहुन्छ वा यसको सट्टा पोर्क चोप्सहरू प्रयोग गर्ने प्रयास गर्नुहोस्। त्यसपछि खाना पाउने समय 6 देखि 8 घण्टासम्म विस्तार गरिनेछ। खानाको सुरक्षाको लागि सधैँ न्यूनतम तापमान 160 फिटमा चिकन पकाउनुहोस्।
केहि थोपा पकाएको पास्ता वा चावलको साथ यो अचम्मको मसालेदार नुस्खाको सेवा गर्नुहोस् सबै अद्भुत ससहरू भरिदिनुहोस्। बच्चाहरू विशेष रूपमा यो नुस्खा मनपराउछ किनभने यसले साँच्चै पिज्जा जस्तो स्वाद गर्दछ। खाना पकाउने केही पकाएको गाजर, हरियो सलाद, र केहि लसुन टोस्ट प्रस्ताव गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 बेकार, छाला बिना चिकन छाती
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/8 चम्मच मिर्च
- 1 चम्मच सूखा इटालियन मसाला
- 1 प्याज, कटा भयो
- 3 लौह लसुन, मिनिड
- 2 घंटी काली मिर्च, 1 इन्च टुक्रामा काट्नुहोस्
- 2 कप पास्ता या पिज्जा सॉस
- 2 औंस कटाई मिर्चोनी
- 1 कप टुक्रा पिज्जा पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
- नमक, काली मिर्च र इटालियन मसाले संग चिकन छिटो र 4- देखि 5 क्वार्ट क्रोकपोटमा राख्नुहोस्।
- प्याज, लसुन, र घण्टी काली मिर्चको साथमा शीर्ष चिकन, र सबै पास्ता पास्ता वा पिज्जाको पट्टा राख्नुहोस्। Pepperoni संग सबै भन्दा माथि।
- कुकुरपट्टि राख्नुहोस् र 4 देखि 6 घण्टासम्म कम खाना पकाउनुहोस् जब सम्म चिकन 160 फिट सम्म पकाइएको हुन्छ।
- सबभन्दा ढिलो कुकरमा हिँड्नुहोस्। यदि तपाईं चाहानुहुन्छ भने, तपाईं चिकन हटाउन र यसलाई छाड्न सक्नुहुनेछ, त्यसपछि फेरि सर्टमा हलचल गर्नुहोस्। त्यसपछि पनीरको साथ शीर्ष माथि छिचाउनुहोस् र पनीर पिघ्न 5 मिनेटको लागि खडा गरौं।
- तातो पकाएको पास्ता वा चावलमाथि सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1427 |
| कुल मोटा | 76 g |
| पागलिएको बोसो | 23 जी |
| असंतृप्त फैट | 29 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 434 मिलीग्राम |
| सोडियम | 496 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 37 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 141 g |