यो स्वादपूर्ण कस्सेल एक-व्यञ्जन भोजन वा पोट्लक रातीको लागि एकदम सही छ।
यस डिशमा जगेडा मटरको प्रयोग गरी निर्देशित वा यसलाई तपाईंको मनपर्ने सब्जिहरुसँग तपाइँको तरिका बनाउनुहोस्। मटर र गाजरले थप रंग थप्नेछ, वा भित्री हरी सेम वा क्यासर ब्रोकोली क्यान्सरमा थपिनेछ।
सम्बन्धित: 30 सजिलो चिकन र पास्ता व्यंजनहरू
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप orzo पास्ता
- 1 पाउन्ड चिकन टेलरहरू (वा बेग्लै चिकन छातीहरू)
- 1 चम्मच जैतून का तेल
- 3 चम्मच मक्खन
- 4 हरित प्याज (पतला कटाई)
- 2 लौंग लसुन (कटाई)
- 3 चिसो चप्पल
- 1/2 वटा कप चिकन भाइरस
- 1 कप दूध
- 1/2 कप पिर्मेसन पनीर (ताजा ग्रेटेड)
- 1 jar / 2 औंस pimiento (diced)
- 1 कप मटर (जमे भएका बाट पकाएको)
- नमक स्वाद
- काली मिर्चको स्वाद
- माथिको लागि:
- 1 कप रोटी क्रम्ब्स (ताजा)
- 1/2 चम्मच पेपरिका (मीठा)
- 1 चम्मच अजल (ताजा, कटाई वा 1 चम्मच सूखे अजवाइन फ्लेक्स)
- 1 ड्यास नमक
- 1 ड्यास काली मिर्च
- 2 चम्मच मक्खन (पिघल)
यसलाई कसरी बनाउने?
- पास्ता पछाडि प्याकेज निर्देशनहरू पछ्याउनुहोस्। निकास पास्ता र कुल्ला।
- चुरोट र पात सुकाउनुहोस्; नमक र कालो मिर्चले छिटो टुक्रा आकारको आकारमा काट्नुहोस्।
- मध्यम गर्मीमा ठूलो स्किलेटमा जैतूनको तेल र मक्खन जोड्नुहोस्। जब तेल तातो छ, भुरी पकाउँदा चिकन, पनी पकाउनुहोस्। एक प्लेटमा चिकन हटाउनुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
- Skillet मा 3 चम्मच मक्खन मल। 1 मिनेटको लागि कुक प्याज र लसुन। अँध्यारोमा अँध्यारोमा जबरजस्ती। चिकन भाइरस र दूध थप्नुहोस्। कुकुर, घिमिरे सम्म।
- पिर्मेस पनीर, पिमिन्टा, र मटरहरू थप्नुहोस्। स्वाद र नमक र कालो मिर्च जोड्नुहोस्। मिश्रणमा चिकन र पखाले पास्ता हलचल।
- मिश्रणले हल्का तेलले 11 x 7-इन्च बेकिंग डिशमा चम्मच गर्दछ।
- अवयवहरूलाई छोड्न र क्यासेरोलको माथि माथि स्पिंक गर्नुहोस्।
- 20 देखि 25 मिनेट सम्म 350 डिग्री फेरबदल बान्नुहोस्, बबल सम्म।
समान Casserole व्यञ्जनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 642 |
| कुल मोटा | 31 g |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 11 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 107 मिलीग्राम |
| सोडियम | 748 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 56 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 35 जी |