हल्का र चम्किलो, देवता एक क्लासिक हो! जब मौसम तातो र आर्द्र हुन्छ, यो एक थोपा स्वभाविक पनि हो, त्यसैले यो निम्न आर्द्रताको स्थितिमा दिव्यता प्रयास गर्ने सबै भन्दा राम्रो हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 कप शर्करा (दाईदार)
- 1/2 कप लाइट मकई सिरप
- 2/3 कप पानी (तातो)
- 2 अन्डा सेतो
- 1 टिस्प वेनिला निकाल्नुहोस (वा तपाईंको छनौटको अर्को स्वाद)
- वैकल्पिक: तपाइँको छनौट को 1 कप कटा हुआ पागल
यसलाई कसरी बनाउने?
- यसलाई एल्युमीनियम पन्नीमा राखेर कुकीज पाना तयार गर्नुहोस् र ननस्टिक खाना पकाउने स्प्रेको साथ पन्नी स्प्रे।
- ठुलो, मकई सिरप र पानी ठूलो भारी तलल्लो सॉसप्यानमा मध्यम गर्मीमा जोड्नुहोस्। कुकुर, लगातार घिमिरे, जब सम्म चीनी घुमाउँदछ। मिश्रण बिना 250 डिग्री, फर्म-बल चरण सम्म पुग्न पकाउन जारी राख्नुहोस्।
- ठूला चोटहरू बनाएर लामो कडा मिश्रणको कटोरामा अण्डा गोठालोलाई हराउनुहोस्। अण्डाको अनुहारमा अचानक आधा शताब्दीको आधा डालो लगाउँदा, लगातार धमिलियो।
- बाँकी सिरप पकाउन जारी राख्नुहोस् जब सम्म यो 270 डिग्री, नरम-दरार चरण पुग्छ।
- मिक्सर चलिरहेको बेला बाहिरी सिरप मिश्रणलाई अण्डा को सफेदमा स्ट्रीम गर्नुहोस्। कैंडी मोटो, चमकदार र यसको आकार राख्छ जबसम्म हराउन जारी राख्नुहोस्।
- पूर्ण रूपमा समावेश नभएसम्म निकाट र नटमा मिलाउनुहोस्।
- कुकी शीटमा चम्मचौनी द्वारा ड्रप गर्नुहोस्, र पूर्ण सेट सम्म ठिक गरौं।
भिन्नता: डिभाइनिङ 9-इन्च स्क्वायर प्यानमा खसाल्न सकिन्छ, र चम्मचबाट टाढाको सट्टा छोटो सानो वर्गमा काट्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 188 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 15 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 37 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |