बारबेक्यू चिकन पिज्जाको लागि यो नुस्खा कटा घंटी मिर्च र रातो प्याज समावेश छ, जमे भएका रोटी आटाबाट बनाइएको एक सजिलो कुरो संग।
यदि तपाईं चाहानुहुन्छ रेड-निर्मित क्रस्ट प्रयोग गर्नुहोस्, वा आधारभूत पिज्जाको क्रस्ट वा बियर क्रस्ट प्रयास गर्नुहोस्।
अन्य सम्भावित toppings मा jalapeno मिर्च, मशरूम, अनानास, सॉसेज, या कटा हुआ जैतून शामिल छ। जब यो ओवन बाहिर आउँछ, यसलाई Ranch ड्रेसिङको लाइट घुमाएर समाप्त गर्नुहोस्!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच अतिरिक्त कुंवारी जैतून को तेल
- 1 चम्मच cornmeal
- 1 (1 पाउन्ड) लुका जमे भएका रोटी आटा, ठुलो, वा रोटी मिसिनमा बनाइएको 1 पाउन्ड रोटी आटा
- 2 कप कटा पकाएको चिकन
- 1 1/2 कप बारबेक्यू सस, तपाईंको मनपर्ने, वा
- घरेलु
- 1 सानो घंटी काली मिर्च कटा भयो
- 4 पतली स्लाइस बैंगनी प्याज, आधा मा कटौती, अलग गरियो
- 3 कप मोन्टेनी जैक पनीर कटाईयो
यसलाई कसरी बनाउने?
ओवन 400 डिग्री। जैतून को तेल संग 15 इन्च पिज्जा प्यान र cornmeal संग समान रूपमा छिद्र।
रोल वा प्यान्ट फिट गर्न ठुलो आटा खिच्नुहोस्।
एक मध्यम कटोरा मा, चिकन र बारबेक्यू सस को संयोजन गर्नुहोस। आटा मा समान मिश्रण फैलाउनुहोस्। शीर्ष मा घंटी काली मिर्च र प्याज स्कैटर; सशस्त्र मोन्टे जैक पनीर संग कवर।
पिज्जा प्यान ओवन र बेकमा पछाडिको कचौरामा राख्नुहोस् जब सम्म क्रस्ट भुरी हुन्छ, लगभग 20 मिनेट।
किनारमा काट्नुहोस् र तातो सेवा गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 818 |
| कुल मोटा | 37 g |
| पागलिएको बोसो | 17 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 128 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,603 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 73 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 48 g |