यो एक पसंदीदा ग्रीक लैब स्टू नुस्खा को स्टोटेटोप मा बनाइएको भेडा (हड्डी इन या बेकार) को साथ, टमाटर, आलु र हरियो सेम संग पखाया। यो ग्रीक स्टव नुस्खा पनि दबाव कुकर प्रयोग गरेर बनाइन्छ।
ग्रीकमा, पकवान αρνί με φασολάκια, ahr-NEE meh fah-soh-LAHK-yah।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 पाउन्ड लैब (भेडा को पात, हड्डी मा, वा बेकार पैर वा क्यान्सरको 3/3 पाउन्ड, सेयर गरिएको टुक्रामा काटिएको)
- 1 प्याज (पतला कटाई)
- 7/8 कप जैतून का तेल
- 1 1/2 पानीको पानी
- 2 चम्मच समुद्र नमक
- 2 स्ट्रिङ सेन्सको 1/4 पाउन्ड (ताजा वा जमेको, ट्रिममिटिन्छ)
- 3 मध्यम ठूला टमाटरहरू (ब्लन्डरमा लुकाइएको)
- 4 चम्मच टमाटर चटनी
- आलुको 1/4 पाउन्ड (खुट्टा, ठूलो आकारमा काट्ने)
- 1/2 गोल चम्मच टकसाल (तातो कटाई)
- 1 गोल चम्मच डिल (ताजा कटाई)
- 1 गोल चम्मच अजवा (ताजा कटाई)
- जमीन दालचीनीको पिच
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक पुलाव या स्टुट बर्तन मा, जैतून को तेल मा प्याज र मासु को मध्यम गर्मी मा राम्रो तरिकाले भरिये।
- पानी, टमाटर, टमाटर चटनी, र 1 चम्मचको नुन थप्नुहोस्।
- माटो निविदा नभएसम्म 45 मिनेटको लागि फोडा, आवरण र सिम्मर ल्याउनुहोस्।
- बीन्स, आलु, टकसाल , डिल, अजवाली, दालचीनी र बाँकी नमक थप्नुहोस्।
- 30 मिनेटको लागि फोडा, आवरण ल्याउनुहोस्, र सिंक गर्नुहोस्।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र सेवा दिन अघि 10-15 मिनेटको लागि बस्नुहोस्।
- नोट: आवश्यक भए खाना पकाउँदा बढी पानी थप गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1496 |
| कुल मोटा | 91 g |
| पागलिएको बोसो | 30 जी |
| असंतृप्त फैट | 47 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 283 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,041 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 77 g |
| आहार फाइबर | 21 जी |
| प्रोटिन | 91 g |