कफी कारमेलहरु एक चिकनी, धुम्रपानको कफी स्वाद र एक धनी, चिसो, तरकारी बनावट छ। लिखित रूपमा लिखित रूपमा क्यारिबल एक उल्लेखनीय तर प्रचुर मात्रामा कफी स्वादको साथ क्यारमेलको उत्पादन गर्दछ - तपाईले 1-3 टिबीटर तुलसीको कफीबाट पनि प्रयोग गरी तपाईको व्यक्तिगत प्राथमिकताहरू सट्टाको लागि तत्काल कफी रकम समायोजन गर्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप शर्करा
- 1/2 कप गहिरो भुरा
- 1/4 कप प्रकाश मकई सिरप
- 1/4 कप शहद
- 1.5 कप आधा र आधा (वसा रहित छैन)
- 2 चम्मच तुरन्त कफी
- 1/4 कप मक्खन (4 टुक्रामा काट्नुहोस्)
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
1. 8x8 प्यान तयार गर्नुहोस् यो एल्युमीनियम पन्जामा लुकाएर र नखोक्ने खाना पकाउने स्प्रेको साथ पन्नीमा छिटो छिराएर ।
2. मध्यम, उच्च गर्मी मा एक माध्यम सससेन मा चीनी, भूरा शर्करा, मकई सिरप, मह, आधा र आधा, तुरुन्त कफी, र मक्खन राख्नुहोस्। जबसम्म मक्खन पिघेको छ र शंकु भंग हुन्छ सम्म हलचल। कैंडी थर्मामीटर सम्मिलित गर्नुहोस्।
3. कुकुर गर्न को लागी जारी राख्नुहोस्, प्रायः उत्तेजित हुँदा सम्म कैंडी थर्मामीटरमा 250 सम्म पुग्छ।
4. 250 मा एक पटक, गर्मीबाट प्यान हटाउनुहोस् र वेनिलामा हलचल। तैयार प्यानमा कारमेल लगाउनुहोस्। यसलाई 3 घण्टाको लागि, वा ठुलो र फर्म सम्म कोठाको कोठामा सेट गर्न अनुमति दिनुहोस्।
5. पन्नीलाई ह्यान्डल प्रयोग गरेर प्यानलबाट हटाउनुहोस्। माथि उल्लेखित गर्नुहोस् र पछाडि पछाडि पछाडि हटाउनुहोस्। ननस्टिक स्प्रेको साथमा ठूलो तेज चाकू स्प्रे गर्नुहोस्, र क्यामललाई सानो वर्ग वा बारहरूमा काट्नुहोस्।
6. नक्कली कागजको वर्गमा क्यामेराहरू लुकाएर तिनीहरूलाई बाँच्नबाट रोक्न रोक्न। (वैकल्पिक रूपमा, तिनीहरू चकलेटमा डुब्न सक्दछ।) भण्डारण एक कफी कंटेनरमा कोठाको तापमानमा दुई हफ्ते सम्म कफी कारमेल लिपटे।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 40 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 4 मिलीग्राम |
| सोडियम | 6 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |