यो ढिलो कुकर माटो सूप diced बेकन देखि अतिरिक्त स्वाद हुन्छ, र क्रोक बर्तन यो तयार गर्न सजिलो बनाउँछ। सब्जहरू फरक फरक लाग्दैन। क्यूब्ड आलु सूपमा थप्नुहोस् वा थप प्याज र गाजरहरू थप्नुहोस्। माथि यो केहि पतले माइनर हम, ताजा कटा भयो जडी बूटियों संग, या घुमावदार बेकन, यदि चाहियो। यो चिसो गर्मीको रात बनाउन को लागि एक शानदार तरिकाले सजिलो विधि हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 स्लाइस बेकन (diced)
- 1/2 कप कटा प्याज
- 2 रिबेल पनीरी (कटाई)
- 8 कप उबलने पानी
- 1 पाउण्ड विभाजन सूखे मटर
- 3 sprigs अजमोद
- 1 चम्मच
- थिम
- 3 आलु (खुट्टा र क्यूब्ड)
- 1 चम्मच नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सामग्रीहरूलाई ढिलो कुकरमा राख्नुहोस्।
- ढिलो कुकर राख्नुहोस् र LOW लाई सेट गर्नुहोस् 8 देखि 10 घण्टासम्म।
- मस्य अवयवहरूलाई सावधानीपूर्वक आलुको मासुसँग सेवा गर्नु अघि, जबसम्म तपाइँलाई मन पराउनुहुन्छ; राम्रो लाग्यो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 112 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 45 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 22 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 5 g |