यो सुशील टर्की ब्रिनले यसको नमक केही सब्जीको भण्डारबाट प्राप्त गर्छ । यो सम्झनुहोस्, यदि तपाईं एक मानक ब्रिन गणना गर्दै हुनुहुन्छ भने, यस पोल्ट्री ब्रिनसँग समृद्ध स्वादको आशा गर्नुहोस् , किनकि यसले जडीबुटीको उत्तम संयोजन समावेश गर्दछ जुन टर्कीसँग यति राम्रोसँग जान्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 क्वर्त / 1. 9 एल वनस्पति स्टक
- 1/2 कप / 120 एमएल नमक (3/4 कप / 180 एमएल कोसेसर वा मोटे नमक)
- 1/2 कप / 120 एमएल सेतो शर्करा
- 1 चम्मच / 15 एमएल सूखे गुलाबी
- 1 चम्मच / 15 एमएल सूखे ऋषि
- 1 चम्मच / 15 एमएल सूखे थिम
- 2 क्वर्त / 1. 9 एल ठण्डा पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो बर्तन मा एक मध्यम गर्मी मा सब्जी को भंडार, नमक, चीनी र जडीबुटी को संयोजन गर्दछ। नमक पूर्ण रूपमा भंग नभएसम्म 15 मिनेटको लागि सिमर गर्नुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र मिश्रण गर्न अनुमति दिनुहोस् 30 मिनेट वा बढीको लागि शांत गर्न। चिसो पानी थप्नुहोस्।
- टर्की एक ठूलो प्लास्टिक कन्टेनरमा राख्नुहोस्। माथिको ब्रेक माथि माथि हाल्नुहोस्, राम्रो तरिकाले छोटो र प्रशीतन गर्नुहोस्। ब्रान्ड टर्की प्रति घण्टा 1 घण्टाको लागि।
- खाना पकाउनु अघि टर्कीबाट सबै ब्रेक राम्रो तरिकाले कुल्ला गर्नुहोस्। अन्यथा, टर्कीको लागि तल्लो स्वाद हुनेछ। थप विस्तृत व्याख्याको लागि, मेरो लेख एक टर्की ब्राइटिङमा हेर्नुहोस्।
- कुनै पनि बाँकी ब्रेक छोड्नुहोस्। प्याट टर्की कागज तौलहरूसँग सुत्छन् (गुफा भित्र भित्र पक्का पक्का राख्नुहोस्), घुमाउनुहोस् र निर्देशित रूपमा पकाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 28 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3,567 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |