सब्जी स्टक बनाउनलाई मासु वा चिकन स्टकको तुलनामा छिटो छ, तर यसको कम स्वादपूर्ण छैन।
सब्जीको भण्डारणले केवल अधिकतम स्वाद निकाल्न 30 देखि 45 मिनेटसम्म उबाल गर्नुपर्छ। वास्तवमा, गुणस्तर कम गर्न सुरु हुन सक्छ यदि सब्ज धेरै लामो समय सम्म बढ्न सकिन्छ।
त्यहाँ कुनै सिजन (यानी नमक) यो सब्जी स्टकमा थपिएको छ, मुख्यतः किनकि तपाईले सम्भवतः अर्को विधिमा एक अवयवको रूपमा भण्डारण गर्दै हुनुहुन्छ, चाहे एक सूप, एक चटनी वा केहि अन्य हो। तपाईं एक नमस्कार स्टक संग सुरु गर्न चाहानुहुन्छ वा तपाईं अन्तिम व्यञ्ज कसरी नमस्कार कसरी नियन्त्रण गर्न सक्षम हुनुहुन्न।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 गैलन पानी (चिसो)
- 1 मध्यम प्याज (खुबै र कटाई)
- 1 माध्यम
- लीक (सेतो र हरियो भागहरू, पनी र कटा)
- 1 मध्यम रिब अजवाइन (कटाई)
- 1 मध्यम गाजर (खुबै र कटाई)
- 1/2 माध्यमिक टिपिप (कटाई)
- 1/2 सानो सानो टमाटर (कटाई)
- 3 लौह लसुन (खुबै र कुचल)
- 2 चम्मच सब्जी तेल
- 1
- तेजपात
- 1/2 चम्मच सूखे थिम
- 3 देखि 4 sprigs अजमोद
- 3 देखि 4 सम्म कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक भारी तलल्लो स्टक बर्तन वा सूप बर्तन मा, तेल को मध्यम गर्मी मा गरम गर्नुहोस।
- गर्मीमा निचोड गर्नुहोस्, प्याजको साथ प्याज, लेक, गाजर, काल, टर्निप, टमाटर र लसुन, र धीरे सेन्ट जोड्नुहोस्, लगभग 5 मिनेटसम्म प्याज नरम हुन्छ र थोडा पारदर्शी हुन्छ। सब्जै, सब्जानी नगर्नुहोस्।
- बे पत्ते, थिम, मिर्चेरकोक, अजवा, र लौको साथ पानी जोड्नुहोस्; एक फोडा ल्याउन, त्यसपछि एक धमनीमा निस्कनुहोस्। 30 देखि 45 मिनेटसम्म सिमेरर कुनै पनि घोडालाई सतहमा उड्ने बन्द गर्नुहोस्, तर हलचल नगर्नुहोस् वा अन्यथा स्टकको अन्त्य गर्नुहोस्। बस यो उकालो गरौं।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस्, स्ट्रिनेजरको माध्यमबाट अर्को ठूलो बर्तन वा कन्टेनरमा राख्नुहोस्। ठुलो, त्यसपछि फ्रिज गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 46 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 21 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |