पोलिश बीफ रौलड या जज्री (ZRRAH-zih) 14 औं शताब्दीको महानतालाई डेटिङ एक धेरै साधारण मुख्य पाठ्यक्रम हो। त्यहाँ असंख्य किस्महरू छन् जुन विभिन्न भित्ताहरू सहित, मशरूम, सौरार्क्राट, जडी बूटीहरू, अन्य घोडाहरूसँगको बत्तीको टुक्राहरू।
यो zrazy नुस्खा अचार, हैम, र हरियो प्याज प्रयोग गर्दछ, र स्टोभेटोपमा वा ढिलो कुकरमा तयार हुन सक्छ, तर यसलाई कसरी पकाइएको छ, जगेडाले सधैं अर्को दिन राम्रो स्वाद गर्छ। त्यसैले अगाडी योजना!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 स्यान्डविच स्टिक (ट्रिममिड र 1/8 इन्च घटेको थियो)
- 1 चम्मच अनाज सरसफाइ (अधिक वा कम, आवश्यक भएमा)
- 2 डिल अचार (पतली स्ट्रिप्समा काट्नुहोस्)
- 4 औंस हम (पतली स्ट्रिप्स मा कटौती)
- 2 हरियो प्याज (सेतो र हल्का हरियो भागहरू, पतली स्ट्रिप्समा काट्नुहोस्)
- 4 चम्मच तेल (क्यानोला)
- 2 चम्मच आटा (सबै उद्देश्य)
- 1 कप स्टक (बीफ)
- 4 चम्मच रक्सी (सेतो)
- 1 चम्मच टमाटर पेस्ट
- 1 चम्मच नमक (वा स्वाद)
- 1/2 चम्मच मिर्च (वा स्वाद)
- गार्निश: खट्टा क्रीम
- गार्निश: कटाई अजैली
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्रत्येक स्टकमा सरसफाईको पतली परत फैलाउनुहोस् र स्टिकहरू बीच अचार, हम र प्याज विभाजन गर्नुहोस्। भरिएको गोभी जस्तै पक्ष र रोल मा तह। यदि आवश्यक भएमा एक टूथपे साथ सुरक्षित गर्नुहोस्।
- एक ठूलो डच ओवन र सबै पक्षमा खैरो गोल्ड रोलमा हीटको तेल। मासु र रिजर्व हटाउनुहोस्।
- प्यानमा आटा थप गर्नुहोस् र हल्का भूरा सम्म राउ बनाइदिनुहोस्। स्टक, शराब, टमाटर पेस्ट, नमक र काली मिर्चमा हलचल। एक फोडा ल्याउनुहोस् र 1 मिनेट उकालो
- चट्टानमा केही रोटीमा प्यान र रोशनीको गोलो फर्काउँछ। खाना पकाउने क्रममा कम्तीमा 45 मिनेट र 1 घण्टामा पकाउनुहोस् र थप तरल थप गर्नुहोस्।
- जब रोलहरू पकाइन्छ, एक सेयरिंग डिस्केमा स्थानान्तरण गर्नुहोस् र चोटीमा टाउकोपक्सहरू हटाउनुहोस्, प्रयोग गर्दछन् र लुगा लगाउँछन्। गोरखको खट्टा र कटा अजमाको साथ।
- यो चावल, मसलायुक्त आलु, औँला गोठालो , वा आलु गोठालो ड्रपमा सेवा गरिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 640 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 18 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1, 928 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 106 g |
| आहार फाइबर | 36 g |
| प्रोटिन | 34 g |