यो टमाटर सूप कुचल डिब्बाबंद टमाटर, केहि कटाई सब्जियों, र केहि चावल संग तय गर्न हास्यास्पद छ। यो सूप एक ग्रील्ड पनीर स्यान्डविच संग एक आरामदायक लंच या रात को खाने को आनंद लें।
सम्बन्धित व्यञ्जनहरू
ताजा टमाटर सूप चावलको साथ
सजिलो क्रीम टमाटर सूप
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 डिब्बे टमाटर (14.5 औंस प्रत्येक, वा 1-क्वार्ट डिब्बाबंद टमाटर, कुचल)
- 2 कप पानी (वा चिकन भाइरस)
- 1/4 कप अजमेर (पातहरू, कटा साथ)
- स्वाद गर्न ताजा अजमोद
- 1/2 खाडी पाना (टुक्रा)
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/8 चम्मच काली मिर्च
- 1/4 कप चावल (लामो अनाज, नकाएको)
यसलाई कसरी बनाउने?
एक ठूलो ससनी मा, कुचल टमाटर को पानी या स्टक, अजवाइन, अजवाली, बे पत्ते, नमक र काली मिर्च संग गठबंधन। मध्यम ऊँची उचाईमा ससनी राख्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्।
चावल जोड्नुहोस् र मध्यम-कममा गर्मी कम गर्नुहोस्। लगभग 20 देखि 30 मिनेट सम्म कुकुर, वा चावल निविदा नभएसम्म।
बे पत्ती हटाउनुहोस् र फ्रेकर वा क्रुटी रोटीसँग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 94 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 375 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 4 जी |