यो स्वादिष्ट बगैचा रेशम नुस्खा कर्कर, हरियो टमाटर, प्याज, र कालो संग बनाइएको छ। रेशम एक चक्कु या खाना प्रोसेसर संग बनाउन को लागी आसान छ, र यसले एक अद्भुत गर्म कुत्ते को रेशम बनाउँछ। या, सलाद मा या एक तीर्थ सस या त्यहि चटनी मा रेशम को उपयोग गर्नुहोस।
ढिलो बगैचा सब्जिहरु प्रयोग गर्ने यो उत्तम तरिका हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 घण्टी काली मिर्च (रातो र हरियो, जमीन वा फिसल प्रोसेसरमा कटाई)
- 4 कप हरियो टमाटर (जमीन वा प्रोसेसरमा पतला कटाई)
- 4 कप अचार कर्कर (जमीन या प्रोसेसर मा पतले कटा भयो)
- 3 कप प्याज (जमीन या पनीर खाद्य प्रोसेसर मा कटाई)
- 3 1/2 कप साइडर सिरका
- 2 कप चीनी
- 2 चम्मचहरु उठाने नमक
- 2 चम्मचका दालहरू
- 1 चम्मच अजवालीको बीउ
- 2 चम्मच मिश्रित छनौट मसाले (बाँदर पनीसेलोथ थैलीमा)
यसलाई कसरी बनाउने?
- कार्यक्षेत्र, क्यानर, जार र लिडहरू तयारी गर्नुहोस्। केनिंग र उबलने जल प्रसोधनको लागि जारको तयारी गर्नुहोस् ।
- सब्जिहरु तयारी गर्नुहोस्; थप तरल पदार्थहरू निस्कनुहोस्।
- ठूलो स्टेनलेस स्टील वा इन्नमेल-लाइनयुक्त केटलमा सब्जहरू मिलाउनुहोस्।
- सिरका को 1 3/4 कप मा हलचल। मध्यम-उच्च गर्मी माथि राख्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्। उकालो जारी राख्नुहोस्, 30 मिनेटको लागि प्रायः स्ट्राइकिंग गर्नुहोस्।
- तरल पदार्थ खारेज गर्नुहोस्।
- शेष 1 3/4 कप सिरका, चीनी, नमक, अजवालीको बीउ, र सरसफाइको बीज थप्नुहोस्। पनीरकोट थोरै मिलाएर मिलाइएका मसलाहरूसँग जोड्नुहोस्। एक फोडा ल्याउनुहोस्।
- मध्यम-कममा गर्मी घटाउनुहोस् र 5 मिनेटको लागि उकालो गर्नुहोस्।
- 1/2-इन्च हेडस्पेस छोडेर तातो, तयार तयार जारहरू भर्नुहोस्।
- सफा जार रिम र लिड्स र केङ्गहरूसँग फिट हुन्छ। 10 मिनेटको लागि एक आवरण उबलने-पानीको स्नान क्यानरमा प्रक्रिया गर्नुहोस्।
- गर्मी बन्द गर्नुहोस्, आवरण हटाउनुहोस्, र जारलाई 5 मिनेटको लागि हावा पानीमा उभिए। पूर्ण तरिकाले ठिकै रैकमा हटाउनुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 13 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 75 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |