ओइस्टर सॉस चीनी भोजन मा एक सामान्य घटक हो। जबकि ओइस्टर सॉस को लागि केहि व्यंजनहरु छन्, सबै भन्दा सामान्य एक मुख्य रूप मा कोस्टस्टर्क, चीनी, र ओईटर निकालने को एक मसालेदार बनािन्छ। त्यहाँ केही शाकाहारी शिकारी ससहरू छन् जसले शाइकोक मशरूमको साथ ओईटर निकाल्दछ।
ओइस्टर सॉस कुनै पनि पकवान को लागि एक savory स्वाद भन्छन् र चीनी भोजन खाना पकाने को लागि एक पूर्ण स्टपल हो। एमएसजी अक्सर ओइस्टर स्वाद बढाउन थपिएको छ, तर त्यहाँ थुप्रै एमएसजी नि: शुल्क किस्महरू उपलब्ध छन्। एमएसजी को केहि मान्छे मा टाउको दुखाइ या असुविधा को कारण ज्ञात गरिएको छ तर उन को लागि अप्रत्याशित, यो उपभोग सुरक्षित छ।
यो पकाएको चिकन ओइटर सॉस नुस्खा सबैको लागि गहिरो राम्रो हो जुन गहिरो फ्राइमरको कमी छ। तथ्य यो कि चिकन मुर्दा भन्दा सट्टा पकाइएको छ यो पखेटा पनि राम्रो स्वस्थ बनाउँछ। यो एक सजिलो, स्वादयुक्त नुस्खा हो जसले एपटिजरलाई बनाउँछ जुन गर्मी वा ठुलो सेवा गर्न सकिन्छ।
4 देखि 6 सम्म सेवा गर्दछ
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/2 पाउन्ड चिकन पखेटाहरू (लगभग 15)
- 3 चम्मच ओइस्टर सॉस
- 2 चम्मच हल्का सोया सस
- 2 चम्मच चीनी चावल शराब वा
- सुक्खा शेरी
- 1 लसुन क्लोव, मिनिसिङ
- 1 हरियो प्याज (स्केलियन, वसन्त प्याज), diced
- नमक र मरिच, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350 एफ सम्म
- एक सानो कटोरामा, सबै अन्न तत्वहरू मिलाउनुहोस्।
- अचम्मको गिलास पाकिएको डिशमा चिकन राख्नुहोस् र मज्जाको भागसँग ब्रश गर्नुहोस्।
- कम्तिमा एक घण्टाको लागि पानाहरू पकाउनुहोस्, कम्तिमा एक चोटि घुमाई र खाना पकाउँदा 2 वा 3 गुना अन्नको साथ। यस एपटिजाइजरले गर्म वा चिसोको सेवा गर्न सक्छ।
नोट: यी कुखुराहरू पनि गहिरो त्रास हुन सक्दछ: एक औँलो / कोस्टस्टर्च ब्याटरमा पखेटा टाँस्नुहोस् (आवश्यक क्यान्डस्काच / आटा को रूपमा प्रयोग गरी दुई को बीचमा एक 1 अनुपात राख्नुहोस्) त्यसैले तिनीहरू राम्रो लेपित र गहिराइ क्रिस र राम्रो पकाएको सम्म।
पेपर टोलहरूमा नाली।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 482 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 10 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 158 मिलीग्राम |
| सोडियम | 762 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 52 जी |