यी उत्कृष्ट पोर्क बर्गरहरूबाट स्वादको विस्फोटको लागि तयार हुनुहोस्। स्वादिष्टताबाट पूर्ण भरिन्छ, यी बर्गरहरू अझै कुचली मिठास, तीतो पलाउँछ जसले स्वाद कलि टान्टिलेजर हुन निश्चित हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- बर्गरको लागि
- 2 पाउन्ड / 9 00 ग्राम ग्राउण्ड पोर्क
- 1/2 कप / 120 एमएल हरियो प्याज (पतला कटाई)
- 2 लौंग
- लसुन (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच / 15 एमएल चावल शराब सिरका
- 3 चम्मच / 45 मिलीलीटर सोया सस
- 2 चम्मच / 10 मिलीलीटर hoisin sauce
- 1 चम्मच / 5 मिलीलीटर काली मिर्च (कम भन्दा कम प्रयोग गर्नु भएमा उपयुक्त छ)
- वैकल्पिक: 1 चम्मच / 5 एमएल ताजा टकसाल (पतला कटाई)
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल नमक
- 5-6 ठूलो हैम्बर्गर बन्स
- स्लावको लागि:
- 1 कप / 240 एमएल नापा गोभी (कटाई)
- 1/3 कप / 80 एमएल गाजर (टुकडा)
- 1/3 कप / 80 एमएल बेग्लै बेग्लै कर्कर (पतला कटाई)
- 1 चम्मच / 15 एमएल
- सोया सस
- 2 चम्मच / 30 एमएल चावल शराब सिरका
- 2 चम्मच / 10 एमएल शहद
- 1/4 चम्मच / 1.25 मिलीलीटर नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
Slaw को लागि
- एक सानो गिलास कटोरा मा सोया सस मिश्रण संग स्ल को लागि सब्जिहरु को मिश्रण।
- प्रयोग गर्न तैयार नभएसम्म प्लास्टिक लपेटो र फ्रिजमा राख्नुहोस्।
- यो 4-6 घण्टा सम्म कुरकुरा रहनेछ।
बर्गरका लागि:
- हरियो प्याज, लसुन, सोया र हिसिसिन सस, चावलको दाखिला सिरका, मरिच फ्लेक्स, टकसाल र ठूलो कटोरामा नमक सँग मिट्टीको सुँगुर।
- 5-6, 1/2 इन्च मोटी पट्टिमा बनाउनुहोस् र साईलास्ड पाक पानामा राख्नुहोस्।
- ग्रिलमा स्टिक गर्न रोक्नको लागि पटियाको शीर्षहरूमा ननस्टिक पकाउने स्प्रे लागू गर्न निश्चित हुनुहोस्।
- मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल।
- पट्टियों ग्रिल मा राख्नुहोस् र प्रति तिर 5-6 मिनेट पकाउनुहोस्, वा जबसम्म आन्तरिक तापमान सुरक्षित पुग्छ 165 एफ।
- थप स्वादिष्ट बर्गरको लागि, एक मिनेट वा दुईको लागि तेल र ठाउँको साथमा ग्राउण्डको बन्डको ब्रश राख्नुहोस्।
- बन्स मिश्रण र गर्मी, इकट्ठा र माथिबाट प्यान्ट हटाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 330 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 98 मिलीग्राम |
| सोडियम | 838 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 36 g |