तपाईंको आफ्नै गुलाबी नमक बनाउन सजिलो छ, मजा, र ती स्टेल सुपरमार्केट नुन र जडी बूटी मिश्रण भन्दा राम्रो। घर का बना गुलाबी नमक पनि तपाईंको जीवन को gourmets को लागि एक महान खाद्य उपहार बनािन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप गुलाबी (ताजा पातहरु लाई पैक)
- 1 कप नमक (मोटाई)
- 3 कप नमक (कोसर, वा अन्य फ्लेक-शैली नमक, जस्तै समुद्री नमक)
यसलाई कसरी बनाउने?
खाना प्रोसेसरमा गुलाबी पत्तिहरु र मोटे नमक राख्नुहोस्। 8-10 गुणा र बन्द पल्स, वा रोसेमेरीलाई नमकमा मिलाइन्छ र नमक बनावटमा टेबल नमकमा समान हुन्छ (यो नमटि हो र लगभग गीला बालुवा जस्तो देखिन्छ)।
एक कटोरा मा कोसर नमक थप्नुहोस्; गुलाबी नमक मिश्रणमा हलचल र राम्ररी गहिरो मिश्रण। बेकिंग पानामा केही घण्टाको लागि सुक्खा गर्न बाहिर फैलाउनुहोस् र त्यसपछि तंग-फिटिंग लिडहरूसँग जारहरूमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्।
अनिश्चितकालिन राख्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,358 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |