ढिलो कुकरहरू सजिलो बनाउँदछ सरल, अझ राम्रो चखने बर्तनहरू। यी सजिलो ढिलो कुकर गाजर मर्मेड , ब्राउन शुगर र मसालेको स्वादिष्ट मिश्रणको साथ चकित हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 प्याकेज (32 और्ट) ताजा बाल गाजर
- 1/2 कप मुर्मेड
- 1 चम्मच पानी
- 2 चम्मच ब्राउन शुगर
- 1 चम्मच मक्खन
- 1/2 चम्मच दालचीनी
- 1/4 चम्मच अखरोट
- 1 चम्मच cornstarch
- 2 चम्मच पानी
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै फन्ट एक क्रक बर्तनमा मिलाउनुहोस् र 7 देखि 9 घण्टा सम्म कम खाना पकाउनुहोस्, जब सम्म गाजर निविदा हुन्छ।
- लगभग 15 मिनेट पहिले सेवा गर्नु, कोस्टस्टर्क र चिसो पानीको पेस्ट बनाउनुहोस्; गाजरहरूमा हलचल। चिसो र मौसम समायोजन गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 159 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 5 मिलीग्राम |
| सोडियम | 184 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 36 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 1 g |