यो भरी जुकिनी नुस्खाले चावलका लागि मुख्य भराईको रूपमा कल गर्दछ। चावलको कुनै पनि शैलीले काम गर्नेछ वा यदि तपाईं चाहानुहुन्छ भने क्विओना प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ। स्क्वैशमा भराई राख्न को लागी हेरविचार संग होस्ट गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 medium zucchini
- 2 कप (475 एमएल) पकाएको चावल वा
- quinoa
- 1 कप (240 एमएल) gouda पनीर (टुकडा)
- 1 मध्यम टमाटर (बीउ र पतला कटाई)
- 3 चम्मच (45 मिलीलीटर) मक्खन (अज्ञात र पिघल)
- 1 लौह लसुन (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच (5 एमएल) सूखा मर्जोरम
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सानो जक्रलाई माथी काट्नुहोस् र माछा हटाउनुहोस् र छोड्नुहोस्। खोलको लगभग 1/4 इन्च मोटी हुनुपर्छ। बाँकी सामग्रीहरूलाई पनीर बाहेक, एक मध्यम कटोरामा मिलाउनुहोस्।
2. मध्यम गर्मी को लागि ग्रंथि Preheat। ग्रिल ताप तापनि, झुकनी गोलोहरूमा 1/4 कप चावलको मिश्रण हस्तान्तरण गर्नुहोस्। पनीरको साथ प्रत्येक भरी जुक्नी। हल्का तेलको ग्रिल ग्रिल रैकमा राख्नुहोस् र 10 मिनेटको लागि पकाउने अनुमति दिनुहोस्, जब ज्यूक्सिनी नरम हुन्छ र पनीर पिघ्यो, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 180 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 27 मिलीग्राम |
| सोडियम | 199 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 16 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 7 g |