"केही-केही-केहि" व्यञ्जनहरू पिट्न सक्दैन, र यो मनपर्ने हो। अर्को पटक तपाईं एप्पल पाई वा सेप्लेस बनाइरहेका बेला, कोर र कुखुरालाई बचाउनुहोस् र तिनीहरूलाई यो स्वादिष्ट जेलीमा बदल्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 12 देखि 15 सेब (कार्बनिक सेब को कोर र खुर्सानी)
- 1 गैलन पानी
- 4 कप शर्करा
- 8 चम्मच नींबू रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- 3 अर्ब-पिन्ट जारलाई तपाईंको क्यान्सरमा राख्नुहोस् र तिनीहरूलाई पानीको साथ राख्नुहोस्। जारहरू बाँध्न 15 मिनेटको लागि फोडा र फोडा ल्याउनुहोस्। गर्मी बन्द गर्नुहोस् र तातो पानीमा क्यान्सर लिडहरू थप्नुहोस्। Lid फोहोरी नगर्नुहोस् वा तपाईं टाँस्न सक्नुमा टाँस्ने चट्टानहरू।
- जब जारहरू बाँझिन्छन्, स्याउ कोर र पेलोहरू ठूलो एनालिबल वा स्टेनलेस स्टील बर्तनमा राख्छन्। आवरण गर्न पर्याप्त पानी थप्नुहोस्। एक फोडा ल्याउनु र कोर नभएसम्म कुकुर र पानीको स्तर आधा कम भएको छ।
- स्याउ स्क्रैपहरू रोक्नुहोस्। तरल मापन गर्नुहोस् त्यसपछि यसलाई बर्तनमा फर्काउनुहोस्। प्रत्येक कपको सेतो तरलको लागि, 1/2 कप शर्करा र 1 चम्मच नींबूको रस थप्नुहोस्। जबसम्म ज्युज बिन्दु पुग्छ तबसम्म उच्च गर्मीमा फोडा ल्याउनुहोस् र पकाउनुहोस्, प्रायः हिउँदमा।
- क्यान्सरबाट बाँझिएको जार र लिडहरू हटाउनुहोस्। 1/2-इन्च हेडस्पेस छोडेर जर्समा जेलीलाई लियो। 2-टुकडा क्यान्सर लिडहरूमा पेंच गर्नुहोस्। 5 मिनेटको लागि उबलने पानीको नुहाउनमा प्रक्रिया गर्नुहोस्।
सुझावहरू:
- तीखा सेबहरूसँग ठूलो पिक्टिइन सामग्रीसँग बेरोजगार मिठो व्यक्तिहरूको तुलनामा छ र जेलको पछाडि पुग्ने छ।
- रातो सेबबाट केही पालहरू समावेश गर्नाले तपाईंको जेली एक प्यारा रङ्ग रंग दिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 188 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 49 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 0 g |