यो एक सजिलो, पतली रस्पबेरी चटनी हो जुन चीजको पकाउने, पछाडि, पाउन्ड केक, चिन्ता वा आँसुहरु, या अन्य मिठाइहरु संग एक प्लेट को लागि सुन्दर सस हुनेछ। वा चकलेट वा वेनिला आइसक्रिममा सेवा गर्नुहोस्।
चटनी पकाएको छ र त्यसपछि बीउहरू समाप्त गर्न कटिबद्ध हुन्छ। चित्रित रूपमा यो पेनकेक्स वा अधिक फलमा बहाउनुहोस् वा घरको आइसक्रीममा घुमाउनुहोस्।
केहि र स्वाद विचारहरू सँगसँगै चटनीलाई कसरी मोटो पार्नका लागि सुझावहरू र विविधताहरू हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पिन्ट रास्पबेरी (पनी)
- 1/4 कप दाग गरिएको चिनो
- 2 चम्मच नींबूको रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम गर्मी मा एक saucepan मा granulated चीनी र नींबू को रस संग रास्पबेरी को मिश्रण। कुकुर र एक चम्मच संग मैश जब सम्म मिश्रण नरम छ र बस फोडा सुरु हुन्छ।
- ठीक मेष स्ट्रेनर वा चीसेस्लोथ-कलर कलरर मार्फत थिच्नुहोस्।
- चटनीलाई पूरै ठोक्नुहोस् वा गर्मीको सेवा गर्नुहोस्।
- लगभग 1 कप चटनी बनाउँछ।
- सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- ताजा को सट्टा नुस्खामा स्थिर रास्पबेरी प्रयोग गर्नुहोस्। रस राख्नु, रस राख्नु। नींबूको रस संग ससस को लागि रस्पबेरी र रस जोडें।
- मोटो गर्न, 1 चिसो पानीको चिसो पानीको साथ कन्सोस्टको 2 चम्मच जोड्नुहोस्। धमिलो र रास्पबेरी संग सॉसप्यानमा जोड्न को लागी। कुकुरसम्म कुकुर र तरल पदार्थहरू स्पष्ट छन्।
- सुन्तलाको रस र केही चम्मचको सुन्तला घेरामा नींबूको रस बदल्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 45 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 0 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 0 g |