फनल केक एक धेरै लोकप्रिय तलीय उपचार हो जुन मेल र मार्नीहरूमा सेवा गरिन्छ। तिनीहरू स्वादिष्ट न्यानो हुन्छन्, पाउनु पर्ने शर्करामा छिन्। तपाईं पनि एक अधिक मिठाई मिठाई को लागि पनि आइसक्रीम संग भरने सेब या चेरी पाई संग उनको शीर्ष पनि गर्न सक्छन्।
फ्यानल केक भिडियो हेर्नुहोस् कि कसरी नुस्खा बनाइएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप
- आटा
- 3/4 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 अन्डा
- 1 कप प्लस 1 चम्मच दूध
- 2 चम्मचौं शताब्दी
- वैकल्पिक: पाउडर भएको श्वेत, दाँत चक्र, दालचीनी, सेतो सेतो वा अन्य फल भर्दा, आइसक्रीम,
- व्हीप्ड क्रीम , सिरपहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
- अँध्यारो, बकिलो पाउडर र नुनको कटोरामा तार व्हिस्क संग।
- अर्को कटोरामा अण्डा र दूधलाई हरायो। चीनी जोड्नुहोस्, भंग गर्न हलचल।
- सूखी अवयवहरू थप्नुहोस् र (इलेक्ट्रिक मिक्सर प्रयोग गरेर) सुचारु नभएसम्म हरायो।
- कम्तीमा 1 डिग्री को तेल 375 डिग्री एफ। मा एक गहिरो फ्राइर वा एक कुखुरा मा ताप।
- प्रत्येक फ्यानल केक फारमको लागि, फ्यानको तल्लो भागमा एक औंला माथि एक औंला राख्नुहोस्। ध्यानपूर्वक बल्लेबाजसँग भान्सा भर्नुहोस्। तातो तेल भन्दा माथि, अनुहार हटाउनुहोस् र ब्याटरलाई तेलमा जान दिनुहोस्। परिपत्र वा अन्य आकारहरू ब्याटरको साथ बनाउनुहोस्। 1 मिनेटको लागि कुक गर्नुहोस् र बोकाहरू वा दुई स्पट्युलहरू प्रयोग गर्दा फनाल केक बदल्नुहोस्।
- सुनको खैरो सम्म कुकुर, अर्को मिनेट वा धेरै बारेमा। पेपर टोलहरूमा नाली। चिनीको साथ छिटो वा अन्य toppings प्रयोग गर्नुहोस्। न्यानो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 31 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 10 मिलीग्राम |
| सोडियम | 82 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |