पेक्टिन स्वाभाविक रूप देखि उत्पन्न पदार्थ हो जुन फल मा मिठाई बनािन्छ जेल। तथापि, केहि फलहरु पिटिन मा कम छ र जेल को लागि पिटिन को जोड को आवश्यकता हो। तपाईं व्यापारिक पिटिन किन्न सक्नुहुन्छ, वा तपाईं आफैं सिट्रस पेलबाट आफैं बनाउन सक्नुहुन्छ। तपाईं पनि सेबबाट पिटिन बनाउन सक्नुहुन्छ।
हाइ-पेक्टिन सिटरस पिक्सेल भनेको मर्मलेडे जेल बिना थप थप पेक्टिन बनाउँछ। ध्यान राख्नुहोस् कि यो सेतो पिथ वा पेट्रिनमा अमीर छ कि सिटरस पिक्सेलको आन्तरिक भाग हो। तल पाकेको फलले पूर्णतया पाकेको फलको तुलनामा यो पिथको अधिक छ। तपाईं यस नुस्खाको लागि कुनै पनि सिट्रस प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ, तर यसको फलफूलको काम विशेष गरी राम्रोसँग यसको ठूलो पिथ।
जैविक फलफूलको प्रयोग गर्न निश्चित हुनुहोस् किनकि तपाइँ आफ्नो पेक्टिनमा कीटनाशकहरू चाहनुहुन्न!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 वटा सिटरस पेल्सको पाउन्ड सेतो भागहरू
- 2 कप पानी
- 1/4 कप नींबूको रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- जेस्टर वा सब्जी पिक्सेलसँग पेलोको रंगीन जेस्ट हटाउनुहोस्। लिमोनसेलो जस्ता अन्य प्रयोगको लागि अलग गर्नुहोस्। Peels अद्भुत रूप देखि खुशबू र स्वादपूर्ण छ, तर उनि आफ्नो जाम र जेली मा अन्य फलहरु को स्वाद को जला सकते हो, र उनि पार्टी को लागि कुनै पनि पिटिन नहीं ला सकते।
- सेतो piths, पतला चोरी, र वजन काट्नुहोस्।
- मध्यम आकारको बर्तनमा नींबूको रस संग कटा खट्टे पिक्सेल पिथ जोड्नुहोस्। 2 घण्टाको लागि खडा हुनुहोस्। पानी जोड्नुहोस् र अर्को घण्टाको लागि खडा गर्नुहोस्।
- मिश्रणलाई उच्च उचाइमा एक फोडामा ल्याउनुहोस्। गर्मी घटाउनुहोस् र 15 मिनेटको लागि उकालो गर्मीबाट हटाउनुहोस् र ठोल्नुहोस्।
- एक जेलि थैली वा चीसेस्लोथ को धेरै तहहरु लाई रोक्नुहोस्। तरल पिटिन फ्रिजमा फ्रिजमा रहन्छ वा 6 महिनाको लागि फ्रीजरमा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 15 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 0 g |