यो अविश्वसनीय खाद्य Paleo आइसक्रीमले तपाईंको मोजे बन्द गर्दछन्। शायद शाब्दिक छैन, तर यो यति मलाई कडा र मीठो छ कि यसले गम्भीर असर गर्नेछ। के तपाईंलाई थाहा छ के यो यति राम्रो बनाउँछ?
नारियल दूध यहाँ नियमित रूपमा दूधको लागि एक पेलो-अनुकूल विकल्प प्रदान गर्न क्रीमको सट्टा प्रयोग गरिन्छ, जसले मिठाइलाई थप क्रीम बढाउँछ। तपाईं पनि नमक र नीमको रस को उपयोग गर्ने को लागी जो avocados को हरियो अपारदर्शी र रंगहरु को बनाए राखन को लागि काम गर्दछ र स्वाद बाहिर।
उत्तम नतिजा प्राप्त गरी नुहाउने नतिजा पछ्याउन महत्त्वपूर्ण छ। यदि आइस क्रीमलाई पूर्ण रूपमा फ्रिज गर्न अनुमति छैन भने यसले स्वाद र बनावट परिवर्तन गर्न सक्छ (जुन जुनसुकै सुन्दर हुन सक्दछ जुन यसलाई पूर्ण रूपमा सेट गर्न अनुमति दिन्छ)।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4
- पकाउने avocados
- ¾ कप कच्चा महोदय
- आधा कपको नारियल दूध
- 2 चम्मच। लेमन रस (अधिमानतः ताजा लिमबाट)
- आधा चम्मच
- गुलाबी हिमालयन नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- पेल एकोकोड्स वा आधामा काट्नुहोस् र माछा बाहिर निकालेर गड्ढो हटाउनुहोस्। मासु छोड्नुहोस्।
- स्थिरता सम्म र निरन्तरता नभएसम्म कालो एवोकोडो मासुको धुलो सम्म। यदि तपाईं यति चाहानुहुन्छ भने तपाइँ ब्ल्लेन्डरमा सुचारु हुन सक्नुहुन्छ।
- एकोकोडो "मासु" मा शहद थप गर्नुहोस्, एक चम्मचसँग राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्।
- मिश्रणलाई ब्लेंडरमा राख्नुहोस्।
- मिश्रणको नारियल दूध थप्नुहोस्।
- मध्यममा ब्लेंड गर्नुहोस् जबसम्म तपाईले राम्रो रमाइलो स्थिरता प्राप्त गर्नुहुन्न र सबै अवयवहरू पूरै मिश्रित हुन्छन्।
- आइसक्रीम निर्माता वा फ्रीजर सुरक्षित कटोरामा राख्नुहोस् र कम्तिमा 2 घण्टा वा रातभरको लागि फ्रिज गर्नुहोस्।
- एक पटक जमेको, मनपर्दो रकम एक कटोरामा स्कच गर्नुहोस् र खोल्नुहोस्!
वैकल्पिक गार्निश: तपाई अतिरिक्त आर्नीको साथमा आइसक्रिमको सेवा माथि शीर्ष बिरुवा लगाउन सक्नुहुन्छ (यद्यपि यो साँच्चै यसको आवश्यकता छैन) वा ताजा ब्ल्याबेरी वा ब्ल्याबेरीको अन्य पक्षमा र Paleo-अनुकूल फलफुलको साथ आफ्नो स्कुप्स सेवा गर्नुहोस् ।
भण्डारण: फ्रीजर सुरक्षित, उर्वर कंटेनर र भण्डारणमा राख्नुहोस् 3 हप्ता सम्म।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1281 |
| कुल मोटा | 81 g |
| पागलिएको बोसो | 23 जी |
| असंतृप्त फैट | 42 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 9 7 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 154 g |
| आहार फाइबर | 35 जी |
| प्रोटिन | 13 g |