यो क्लासिक, नारंगी-स्वादयुक्त फ्लोरिरेन ईस्टर केक कलको लागि अधिक पारंपरिक व्यञ्जनहरु र खमीरसँग एक स्टार्टर लुगा बनाउन आवश्यक छ। यो नुस्खा, एक पेस्ट्री शेफबाट फ्लोरेंसका वी सेन्टोस्टेलमा, होइन, र वर्ष-राती खाएकोमा राम्रो छ। यो स्वादिष्ट अनुहार छ र अछूता क्रीम वा क्रिममा pasticcera (पेस्ट्री क्रीम) संग भरी अद्भुत छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप र 1 चम्मच सबै-उद्देश्य बेरोजगार आटा
- 1 कप खनिज 1 चम्मच दानेदार चीनी
- 4 चम्मच सूरजमुखी वा मकईको तेल
- 7 चम्मचहरू न्यानो दूध
- 2 अण्डा
- 1 नारंगीको रस र छाती
- 1 चम्मच बेकिंग पाउडर
- Garnish: कन्फेक्शनरको चिनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- आफ्नो ओवन 360 देखि एफ Preheat
- अन्डालाई हराउनुहोस्, र सबै अवयवहरू मिश्रण गर्नुहोस् कन्फेक्शनरको शगर बाहेक। तपाईले एकदम तरल ब्याटर पाउनुहुनेछ।
- बेकिंग पाउडरमा सिफ्ट गर्नुहोस् र ब्याटरलाई 8-by-12-inch प्यानमा राख्नुहोस्।
- 20 देखि 30 मिनेट सम्म schiacciata बेक गर्नुहोस्, वा बीचमा एक टूथपेक्स घुसाउनुहोस् जब सम्म सुकेको हुन्छ।
- एक पल्ट schiacciata ठंडा गरेको छ, यसलाई प्यानबाट हटाउनुहोस् र यसलाई कन्फेक्शनरको शर्करासँग धूल हटाउनुहोस् (यकीन गर्नुहोस् कि सर्चीकोटा ठंडा हो, वा कुहिरो कष्ट स्वाद लिन्छ)।
नोट: स्किकाकाटा अटा फरेन्टिन्टा भान्साको लागि एक आदर्श केक हो, या त हल्का मीठो ह्विस्ड क्रीमको वा उदार क्रिस्केरा वा क्रेमा चान्टीलीको उदार तहको साथ हो। कुनै पनि अवस्थामा, केक खुल्ला रूपमा यो पुस्तक हो, तल तल आधा भरिएको तह फैलाउनुहोस्, र माथिल्लो आधा प्रतिस्थापन गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 248 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 53 मिलीग्राम |
| सोडियम | 385 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 37 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |