बेकिंगको आनन्द केवल एक तिरको साथ आउँछ: व्यञ्जनको पर्वत जसले अन्तमा पर्खिरहेको छ। दिमागमा डिजाईन गरिएको यो निर्णायक तहमा चकलेट केक तयार गर्नको लागि यो सरल नुस्खा केवल एक कटोरा चाहिन्छ। अब वास्तविक प्रश्न आउँछ: कुन कटोराले आदर गर्नेछन्?
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप चीनी
- 1 3/4 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 3/4 कप unsweetened कोको पाउडर
- 1 1/2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1 1/2 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1 चम्मच नमक
- 2 अण्डा
- 1 कप दूध
- 2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1 कप उबलते पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
पूर्व ओवन 350 डिग्री सम्म।
दुई 9 इन्च बेकिंग प्यानहरू र आउँनुहोस्।
ठूलो कचौरामा चीनी, आटा, कोकोआ, बेकिंग पाउडर, सोडा र नुन पाक्नुहोस्। अण्डा, दूध र वेनिला थप्नुहोस्। माध्यमद्वारा वा मध्यम गतिमा लगभग 2 मिनेटको लागि मिक्सर संग।
उबलते पानी र मिश्रण थप्नुहोस्। ब्याटर पतली हुनेछ।
प्यानमा समान रूपमा बल्ल पार्नुहोस्।
30 देखि 35 मिनेटसम्म उठाउनुहोस्, जबसम्म दाँतपाठ केन्द्रबाट सफा हुन्छ।
लगभग 10 मिनेटका लागि प्यानमा केक ठान्नुहोस्। त्यसपछि तपाइँ उनलाई सजिलै प्यान्टबाट हटाउन सक्नुहुन्छ र पूर्ण रूपमा तार रैकमा ठोल्न सक्नुहुन्छ।
केक को इकट्ठा गर्न को लागी कुनै पनि फ्रस्टिंग को उपयोग गर्नुहोस या तपाईंलाई भरें।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 138 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 20 मिलीग्राम |
| सोडियम | 221 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 27 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |