मलाई एक तह केक मन पर्छ किनभने तिनीहरू छिटो र चिसो छिटो हुन्छन्। यो केक साप्ताहिक पार्टीको लागि एकदम सही छ, वा मित्रको लागि एक नयाँ, छिमेकी वा पोट लक।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/2 कप
- केक आटा
- 2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/2 चम्मच नुन
- 8 औंस मक्खन (अज्ञात, कोठाको तापमान)
- 1/2 कप ब्राउन शुगर (प्याक)
- 3/4 कप शर्करा (दागिएको)
- 5 ठूलो अन्डा
- 1/2 कप दूध (विभाजित)
- 1 चम्मच वेनिला
- 1/4 चम्मच बादाम निकाल्नुहोस (वा एक अतिरिक्त 1/2 चम्मच वेनिला)
- चकलेट फ्रस्टिङ:
- 3 कप कन्फेक्शनर्स 'शाइन
- 1/2 cup unsweeted कोकोआ
- 4 औंस मक्खन ((8 चम्मच, कोठा को तापमान)
- 1 चम्मच वेनिला
- 4 देखि 5 चम्मच दूध,
- आधा आधा , वा बहिष्कार दूध
यसलाई कसरी बनाउने?
1. गर्मीको ओवन 350 डिग्री। 9x13x2 इन्च बेकिंग प्यान ग्रीस र आटा वा पाक स्प्रे संग स्प्रे गर्नुहोस्।
2. एक कटोरा मा केक आटा, पाक पाउडर, र नुन मापन गर्नुहोस्। छुट्याइएको।
3। मृगौलासम्म सम्म भूरा शर्करा र कचौराको बिरुवा संग मक्खनलाई हराउनुहोस्। अण्डामा बिरालो, एक चोटि एक पटक, प्रत्येक अतिरिक्त पछि धकेल्दै। लगभग 1/3 को आटा मिश्रण को धीमा देखि लगभग 1/4 कप दूध संग हरायो। अर्को आटा 3/3 को आटा मिश्रण र दोश्रो 1/4 कप दूध दोहोर्याउनुहोस्।
शेष आटा मिश्रण मा बिरालो, 1 चम्मच वेनिला, र 1/4 चम्मच बादाम निकाल्नुहोस। तयार केक प्यानमा फैलाउनुहोस् र 25 देखि 30 मिनेटसम्म उठाउनुहोस्।
4. 10 मिनेटको लागि पङ्क्तिमा प्यानमा कूल गर्नुहोस्। केक को पक्षहरु लाई ढोका। केक को माथि को एक टुक्रा कागज या मोक्स पेपर संग कवर गर्नुहोस। प्यान मा एक आयताकार रैक वा केक प्लेट राख्नुहोस् र सावधानीपूर्वक घुमाउनुहोस् केक अब छान्ने कागज र रैक मा बसेको छ। प्यान हटाउनुहोस्। पूर्णतया ठुलो ठुलो र छेउमा ठोक्नुहोस्।
फ्रस्टिङ
1. कटोरामा कन्फेन्सेन्ड्सको शर्करा र कोको बोल्नुहोस्; छुट्याइएको।
2. एक मिश्रित कटोरा मा विद्युत मिक्सर संग, क्रीम मक्खन; विनिला मा हरायो। 3 चम्मच दूधको साथमा चीनी र कोकोआ मिश्रणमा धीरे-धीरे हरायो। थप दूध थप गर्नुहोस्, ठोक्किएर सजिलै फैलिएको बनाउन को लागी।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 397 |
| कुल मोटा | 21 जी |
| पागलिएको बोसो | 12 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 104 मिलीग्राम |
| सोडियम | 21 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 50 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 4 जी |